3 min. doba čtení

Affiliate síť Dognet vydává novou knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop

Společně s 50 autory připravila Affiliate síť Dognet knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop. Věnuje se komplexnímu pohledu na internetový prodej a je určena začátečníkům i pokročilým. Určitě by ji neměl vynechat žádný majitel e-shopu nebo e-commerce marketér.

Affiliate síť Dognet vydává novou knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop

? Ukázkové PDF a další informace naleznete na 55tipu.cz

V pořadí jde již o 7. titul vydaný sítí Dognet

Po úspěšných publikacích, které rozebíraly různé sféry online marketingu, se nejnovější titul zaměřuje na e-commerce a e-shopy. Kniha tak spojuje několik marketingových profesionálů do jednoho celku. Do knihy přispělo svými postřehy až 50 autorů ze 34 firem. A navíc nejde o žádné zelenáče – autoři dohromady mají celkem 524 let zkušeností.

Chci knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop

 Pomalu doznívající koronakrize ukázala, jak je online prodej důležitý. Představuje nový distribuční kanál, bez něhož by byly uplynulé dva roky pro mnohé firmy přímo devastační.

Právě abnormální růst z let 2020 a 2021 byl příčinou toho, že v posledních měsících vidíme mírný meziroční pokles celého e-commerce. I když přichází vychladnutí, trend je jasný. Nepochybně budou e-commerce a online prodej stále důležitější složkou nakupování.

|

Vzdělávání je pro úspěch podnikatele klíčové

„V affiliate síti Dognet se věnujeme vzdělávání již od počátku. I proto jsme rádi, že vydáváme v pořadí již sedmou knihu, a to právě pro e-shopy a e-commerce,“ konstatuje Štefan Polgári, Managing Director sítě Dognet, dlouhodobý iniciátor a koordinátor knižních publikací.

Chci knihu 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop

S vydáváním knih začali již v roce 2016. Od té doby přinesli na trh knihy o affiliate marketingu, online marketingu či titul pro blogery. Předali tak cenné know-how tisícům podnikatelů, kteří působí na internetu, ale i mimo něj.

„Na naše knihy máme skvělé recenze. Stačí se podívat na e-shopy Martinus či Panta Rhei. Tolik čtenářů se nemůže mýlit,“ s úsměvem dodává Štefan.

50 autorů v jedné knize

Dognet při vydávání knih pravidelně zapojuje do tvorby obsahu desítky autorů. Cíl je jednoduchý – připravit co nejkvalitnější obsah.

„Pokud knihu píše jeden autor a snaží se obsáhnout široké téma, zákonitě utrpí kvalita detailů. Ale pokud má jeden expert na starosti jen jednu kapitolu, dokáže se naplno soustředit právě na odbornost. To je přidaná hodnota našich knih,” vysvětluje Polgári. I kniha 55 tipů a návodů pro úspěšný e-shop kombinuje desítky autorů. Nakonec zpracovali 55 kapitol na téměř 600 stranách.

V neposlední řadě dbají i na aktuálnost, jelikož téma online marketingu se vyvíjí téměř v reálném čase. Právě proto je obsah při vydání starý maximálně několik měsíců a často se věk obsahu počítá spíše na týdny než roky.

Knihu naleznete ve všech knihkupectvích a na www.dognet.store od 11. května 2022.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co ukazují globální trendy z Asie a Tichomoří?
4 min. doba čtení

Co ukazují globální trendy z Asie a Tichomoří?

Nedávná zpráva společnosti KPMG o nákupních zvyklostech a trendech v asijsko-pacifickém regionu poskytuje cenné poznatky, které mohou využít české a slovenské společnosti zabývající se e-commerce. Navzdory geografickému zaměření studie chování a preference spotřebitelů ukazují trendy, které jsou relevantní celosvětově. Jejich pochopení může firmám pomoci přizpůsobit se a prosperovat.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+