Zajímá mě
20. července 2022
20. července 2022

Za nákupy v Reserved nebo Sinsay bude možné platit později

< 1 min čtení

Společnost Klarna oznámila partnerství s největší polskou oděvní skupinou LPP, která vlastní značky Reserved, Sinsay, Mohito, House a Cropp.

Partnerství mezi LPP a švédskou společností Klarna

Platební možnosti společnosti Klarna budou k dispozici zákazníkům LPP ve vybraných evropských zemích včetně Polska, Německa a Velké Británie.

“Navázání strategického partnerství s LPP je dalším milníkem v rozvoji společnosti Klarna v Polsku a regionu střední a východní Evropy. LPP je nejen lídrem ve svém oboru, ale také společností, která neustále investuje do zlepšování nákupního zážitku svých zákazníků. Věříme, že naše partnerství přinese zákazníkům značek LPP hmatatelné výhody a ovlivní budoucí podobu způsobu nakupování,” komentuje Łukasz Dwulit, ředitel společnosti Klarna v Polsku.

Služba je k dispozici online

Nová bezúročná služba Klarna “Zaplatit do 30 dnů” bude dostupná ve všech internetových obchodech pro všechny značky skupiny LPP, tedy Reserved, Sinsay, Mohito, House a Cropp. Obě strany rovněž pracují na zavedení plateb Klarna v kamenných obchodech.

Program “Platba do 30 dnů” je vlajkovou lodí společnosti Klarna, který umožňuje zákazníkům zadat objednávku, vyzvednout si ji, zkontrolovat a následně ji do 30 dnů zaplatit.

“Poskytnutí možnosti dokončit nákupy online s odloženou platbou je jedním z kroků v naší strategii neustálého zlepšování kvality nakupování našich zákazníků. Díky spolupráci s tak zkušeným partnerem, jakým je společnost Klarna, jsme si jisti, že služby budou poskytovány na nejvyšší úrovni a že naši zákazníci online získají pohodlný nákup a skutečnou pomoc při úspoře času a peněz,” vysvětluje Jacek Kujawa, místopředseda představenstva společnosti LPP.

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku