2min. doba čtení

ShopRoku letos představí E-commerce JAM Light

E-commerce JAM je jedna z předních slovinských e-commerce akcí v regionu. Charakterizují ji velké značky, velká návštěvnost, spousta příležitostí i inspirace.

ShopRoku letos představí E-commerce JAM Light
Zdroj: heureka!group

E-commerce JAM je jedna z předních slovinských e-commerce akcí v regionu. Charakterizují ji velké značky, velká návštěvnost, spousta příležitostí i inspirace. Heureka proto letos do Prahy přináší jeho odlehčenou verzi, a to v rámci vyhlášení ankety ShopRoku.

Ocenění ShopRoku si e-shopaři a e-shopařky převezmou už 11. dubna v pražském Slovanském domě. Samotnému vyhlášení ale bude předcházet novinka v podobě E-commerce JAM Light, který přivítá tři zahraniční i české speakery a jejich příspěvky na téma aktuální oborových trendů. Akce je pro zvané účastníky a účastnice.

Na koho se můžete těšit?

Hostkou pražského setkání budou psycholožka a founder Topicx Liraz Margalit s přednáškou How to tap into your customers’ mind, která pohovoří o zákaznickém chování a o tom, jak s ním v aktuální situaci nakládat.

Dalším přednášejícím bude David Pivk, Chief Marketing & Digital Officer v Active Brands s dlouholetou zkušeností s řízením marketingu v Nike. Vystoupí s příspěvkem na palčivé téma How to balance Brand and Performance Marketing in times of economic headwinds.

Posledním přednášejícím pak bude Michal Buzek, Group BI Director v Heureka Group s přednáškou Trendy a zajímavé momenty v česko-slovenské e-commerce. Zkrátka datový pohled k nezaplacení.

Více o ShopuRoku naleznete na webu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+