Zajímá mě
14. ledna 2020

Kamil Chalupa

PR Manager Zásilkovna
14. ledna 2020

Ve Slovanském domě budou opět tančit hvězdy českého internetu

2 min čtení

Příprava druhého E-commerce plesu vstoupila do své závěrečné fáze. Na účastníky čeká večer plný hudby, nevšedních zážitků a uvolněné atmosféry. Je to jediná akce, kde je možné potkat ty nejvýznamnější tváře ze světa české a slovenské e-commerce.

Ples se koná už 31. ledna v pražském Slovanském domě.

S kým se na plese potkáte?

Svoji účast aktuálně potvrdili, například místopředseda představenstva Alzy.cz Tomáš Havryluk, bratři Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz nebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

Hudební, herecké a módní celebrity zastoupí houslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhářka Jitka Klett. Moderátorem večera bude Petr Vondráček.

Pořadatelem plesu je přední česká technologicko-logistická společnost Zásilkovna v čele se svojí zakladatelkou a první dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálním partnerem je společnost Spinoco, která nabízí unikátní řešení pro efektivní komunikaci v e-commerce.

Na co se ještě můžete těšit?

Plesem bude provázet kapela Joybox, která spolupracuje s mnoha externími hudebníky, jako je například Ondřej Brzobohatý, Aleš Háma nebo vítězka páté řady pěvecké soutěže SuperStar Tereza Mašková.

Součástí plesu je luxusní tříchodová večeře, kterou si účastníci vychutnají za doprovodu skvělého Duo Violoncellos.

Ani letos nebude chybět bohatá tombola, připraveno je mnoho skvělých cen v čele s Hi-Tech 3D tiskárnou od společnosti Prusa Research. Výtěžek z tomboly bude podobně jako v minulém roce věnován na dobročinné účely.

V rámci večera bude k dispozici také networkingová zóna, kde se o hudební doprovod postará DJ Márty.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit zde.

 

Více informací o plese najdete na stránce: ecommerceples.cz

Těšíme se na vás!

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Kamil Chalupa

PR Manager Zásilkovna

Mohlo by Vás zaujímať