2min. doba čtení

Ve Slovanském domě budou opět tančit hvězdy českého internetu

Příprava druhého E-commerce plesu vstoupila do své závěrečné fáze. Na účastníky čeká večer plný hudby, nevšedních zážitků a uvolněné atmosféry. Je to jediná akce, kde je možné potkat ty nejvýznamnější tváře ze světa české a slovenské e-commerce.

Kamil Chalupa Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna
|

Ples se koná už 31. ledna v pražském Slovanském domě.

S kým se na plese potkáte?

Svoji účast aktuálně potvrdili, například místopředseda představenstva Alzy.cz Tomáš Havryluk, bratři Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz nebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

Hudební, herecké a módní celebrity zastoupí houslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhářka Jitka Klett. Moderátorem večera bude Petr Vondráček.

Pořadatelem plesu je přední česká technologicko-logistická společnost Zásilkovna v čele se svojí zakladatelkou a první dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálním partnerem je společnost Spinoco, která nabízí unikátní řešení pro efektivní komunikaci v e-commerce.

Na co se ještě můžete těšit?

Plesem bude provázet kapela Joybox, která spolupracuje s mnoha externími hudebníky, jako je například Ondřej Brzobohatý, Aleš Háma nebo vítězka páté řady pěvecké soutěže SuperStar Tereza Mašková.

Součástí plesu je luxusní tříchodová večeře, kterou si účastníci vychutnají za doprovodu skvělého Duo Violoncellos.

Ani letos nebude chybět bohatá tombola, připraveno je mnoho skvělých cen v čele s Hi-Tech 3D tiskárnou od společnosti Prusa Research. Výtěžek z tomboly bude podobně jako v minulém roce věnován na dobročinné účely.

V rámci večera bude k dispozici také networkingová zóna, kde se o hudební doprovod postará DJ Márty.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit zde.

 

Více informací o plese najdete na stránce: ecommerceples.cz

Těšíme se na vás!

Sdílet článek
Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+