2min. doba čtení

Ve Slovanském domě budou opět tančit hvězdy českého internetu

Příprava druhého E-commerce plesu vstoupila do své závěrečné fáze. Na účastníky čeká večer plný hudby, nevšedních zážitků a uvolněné atmosféry. Je to jediná akce, kde je možné potkat ty nejvýznamnější tváře ze světa české a slovenské e-commerce.

Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna

Ples se koná už 31. ledna v pražském Slovanském domě.

S kým se na plese potkáte?

Svoji účast aktuálně potvrdili, například místopředseda představenstva Alzy.cz Tomáš Havryluk, bratři Petr a Martin Kasové z Pilulka.cz nebo Jan Řežáb z Time Is Ltd.

Hudební, herecké a módní celebrity zastoupí houslista Jan Svěcený, Zdeňka Žádníková z Dejvického divadla a návrhářka Jitka Klett. Moderátorem večera bude Petr Vondráček.

Pořadatelem plesu je přední česká technologicko-logistická společnost Zásilkovna v čele se svojí zakladatelkou a první dámou e-commerce Simonou Kijonkovou. Generálním partnerem je společnost Spinoco, která nabízí unikátní řešení pro efektivní komunikaci v e-commerce.

Na co se ještě můžete těšit?

Plesem bude provázet kapela Joybox, která spolupracuje s mnoha externími hudebníky, jako je například Ondřej Brzobohatý, Aleš Háma nebo vítězka páté řady pěvecké soutěže SuperStar Tereza Mašková.

Součástí plesu je luxusní tříchodová večeře, kterou si účastníci vychutnají za doprovodu skvělého Duo Violoncellos.

Ani letos nebude chybět bohatá tombola, připraveno je mnoho skvělých cen v čele s Hi-Tech 3D tiskárnou od společnosti Prusa Research. Výtěžek z tomboly bude podobně jako v minulém roce věnován na dobročinné účely.

V rámci večera bude k dispozici také networkingová zóna, kde se o hudební doprovod postará DJ Márty.

Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit zde.

 

Více informací o plese najdete na stránce: ecommerceples.cz

Těšíme se na vás!

Sdílet článek
Kamil Chalupa
PR Manager Zásilkovna
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií
3min. doba čtení

E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií

Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se v nejbližších dnech sjedou do Prahy a představí nejnovější trendy. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, se uskuteční na přelomu února a března. Propojí se s E15 Technologic Festivalem a láká na spíkry z Shipmonku, Rohlíku, Zásilkovny, Heureka Group nebo Productboardu. 

Redakce Redakce
Přečíst článek
Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!
10min. doba čtení

Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!

Pro mnoho e-shopů začíná pomalu, ale jistě těžké období. Ústup koronavirových opatření, začátek války na Ukrajině a s ní související nástup ekonomické recese pravděpodobně ukončí hody, které v e-commerce světě poslední dva roky panovaly a odrazí se v nižší ochotě nakupovat ze strany spotřebitelů. Přesto je zde nemálo e-shopů, které se s nastalou situací vyrovnávají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+