3min. doba čtení

Zprávy pro Apple fanoušky: iSTYLE a m:zone spojily síly

iSTYLE se spojuje s m:zone a tím vytváří nové partnerství na trhu s elektronikou. Tato společnost, která má momentálně šest prodejen na Slovensku a celkem 61 prodejen ve střední a východní Evropě, má velké plány pro budoucnost.

Zprávy pro Apple fanoušky: iSTYLE a m:zone spojily síly

Největší partner značky Apple ve střední a východní Evropě

iSTYLE, který je největším partnerem značky Apple ve CEE regionu, se spojil s m:zone, aby společně provozovali šest prodejen na Slovensku a celkem 61 prodejen ve střední a východní Evropě. Branislav Rentka, bývalý CEO a vlastník společnosti m:zone, se stává novým generálním manažérem iSTYLE SK. Tímto spojením má iSTYLE v plánu dosáhnout obratu ve výši 85 milionů eur na slovenském trhu v nadcházejícím roce.

Fúze společností se uskuteční co nejdříve po splnění podmínek akvizice v souladu s platnými právními předpisy. Společnost m:zone má na slovenském trhu dlouholetou historii, působí zde již od roku 1996 a v současnosti provozuje tři prémiové prodejny v Bratislavě a Žilině. Tyto prodejny budou doplněny o původní prodejny iSTYLE v bratislavských centrech OC Central a Bory Mall a v Trenčíně v OC Laugaricio. Tímto spojením vzniká klíčový Apple Premium Reseller na slovenském trhu, který bude nabízet širokou škálu Apple zařízení a příslušenství, a také profesionální poradenství pro retailové a firemní zákazníky, včetně možností financování.

Týdenní podcast UPdate

Rebranding do konce roku

Pod novým jménem iSTYLE budou společně využívat sílu obou značek a usnadní cestu ke světu Apple zařízení širokému spektru zákazníků, včetně podnikatelů a firem. Pro stávající zaměstnance m:zone se nic nemění a provoz stávajících poboček zůstane nedotčený. Rebranding stávajících prodejen je plánován do konce roku 2023.

“Spojení obou značek je výsledkem dlouhodobého vzájemného respektu a sdíleného cíle nabídnout zákazníkům na Slovensku co nejlepší dostupnost prodejen a vylepšené služby. Jsme si jisti, že pod značkou iSTYLE budeme moci synergicky využít silné stránky obou společností a zpřístupnit Apple zařízení ještě širšímu okruhu koncových zákazníků, podnikatelů a firem,” uvádí Branislav Rentka, nový generální ředitel iSTYLE SK.

Ambicí iSTYLE v nadcházejícím období je neustálý růst v různých segmentech, včetně prodeje koncovým i obchodním zákazníkům. Očekává se, že v budoucím roce dosáhne obratu 85 milionů eur na slovenském trhu a rozšíří síť prodejen s nejvyšším statusem Apple Premium Partner, které se budou blížit ikonickým prodejnám Apple Store. Tímto spojením budou mít zákazníci možnost využívat výhody vernostního programu společnosti iSTYLE a pohodlně nakupovat online na webových stránkách istyle.sk.

O společnosti: iSTYLE, součást skupiny Midis Group, je největší sítí maloobchodních prodejen Apple Premium v 9 zemích střední a východní Evropy. V současné době má 131 prodejen, z toho 61 v regionu střední a východní Evropy a 30 na Středním východě. Síť její španělské sesterské společnosti K-Tuin tvoří dalších 40 prodejen. Obrat společnosti iSTYLE (společně se španělskou K-Tuin) v loňském roce přesáhl 1 miliardu USD.

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+