3min. doba čtení

Zprávy pro Apple fanoušky: iSTYLE a m:zone spojily síly

iSTYLE se spojuje s m:zone a tím vytváří nové partnerství na trhu s elektronikou. Tato společnost, která má momentálně šest prodejen na Slovensku a celkem 61 prodejen ve střední a východní Evropě, má velké plány pro budoucnost.

Zprávy pro Apple fanoušky: iSTYLE a m:zone spojily síly

Největší partner značky Apple ve střední a východní Evropě

iSTYLE, který je největším partnerem značky Apple ve CEE regionu, se spojil s m:zone, aby společně provozovali šest prodejen na Slovensku a celkem 61 prodejen ve střední a východní Evropě. Branislav Rentka, bývalý CEO a vlastník společnosti m:zone, se stává novým generálním manažérem iSTYLE SK. Tímto spojením má iSTYLE v plánu dosáhnout obratu ve výši 85 milionů eur na slovenském trhu v nadcházejícím roce.

Fúze společností se uskuteční co nejdříve po splnění podmínek akvizice v souladu s platnými právními předpisy. Společnost m:zone má na slovenském trhu dlouholetou historii, působí zde již od roku 1996 a v současnosti provozuje tři prémiové prodejny v Bratislavě a Žilině. Tyto prodejny budou doplněny o původní prodejny iSTYLE v bratislavských centrech OC Central a Bory Mall a v Trenčíně v OC Laugaricio. Tímto spojením vzniká klíčový Apple Premium Reseller na slovenském trhu, který bude nabízet širokou škálu Apple zařízení a příslušenství, a také profesionální poradenství pro retailové a firemní zákazníky, včetně možností financování.

Týdenní podcast UPdate

Rebranding do konce roku

Pod novým jménem iSTYLE budou společně využívat sílu obou značek a usnadní cestu ke světu Apple zařízení širokému spektru zákazníků, včetně podnikatelů a firem. Pro stávající zaměstnance m:zone se nic nemění a provoz stávajících poboček zůstane nedotčený. Rebranding stávajících prodejen je plánován do konce roku 2023.

“Spojení obou značek je výsledkem dlouhodobého vzájemného respektu a sdíleného cíle nabídnout zákazníkům na Slovensku co nejlepší dostupnost prodejen a vylepšené služby. Jsme si jisti, že pod značkou iSTYLE budeme moci synergicky využít silné stránky obou společností a zpřístupnit Apple zařízení ještě širšímu okruhu koncových zákazníků, podnikatelů a firem,” uvádí Branislav Rentka, nový generální ředitel iSTYLE SK.

Ambicí iSTYLE v nadcházejícím období je neustálý růst v různých segmentech, včetně prodeje koncovým i obchodním zákazníkům. Očekává se, že v budoucím roce dosáhne obratu 85 milionů eur na slovenském trhu a rozšíří síť prodejen s nejvyšším statusem Apple Premium Partner, které se budou blížit ikonickým prodejnám Apple Store. Tímto spojením budou mít zákazníci možnost využívat výhody vernostního programu společnosti iSTYLE a pohodlně nakupovat online na webových stránkách istyle.sk.

O společnosti: iSTYLE, součást skupiny Midis Group, je největší sítí maloobchodních prodejen Apple Premium v 9 zemích střední a východní Evropy. V současné době má 131 prodejen, z toho 61 v regionu střední a východní Evropy a 30 na Středním východě. Síť její španělské sesterské společnosti K-Tuin tvoří dalších 40 prodejen. Obrat společnosti iSTYLE (společně se španělskou K-Tuin) v loňském roce přesáhl 1 miliardu USD.

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+