1min. doba čtení

Zprávy a vyhledávání budou také v Threads

Meta, mateřská společnost Instagramu, představuje významné aktualizace své platformy Threads.

Zprávy a vyhledávání budou také v Threads
Zdroj: Depositphotos

Pokročilé funkce vyhledávání

Meta začala testovat novou možnost třídění ve vyhledávání. Uživatelé budou moci brzy řadit výsledky vyhledávání chronologicky, což usnadní zapojení a diskusi v aplikaci v reálném čase. Cílem této aktualizace je poskytnout uživatelům větší kontrolu nad konzumací obsahu a informovat je o nejnovějších konverzacích.

Integrace zprav

Další testování se týká funkcí přímého zasílání zpráv. Uživatelé sice budou moci posílat zprávy přes Threads, ale ty budou směřovat do schránky příjemce na Instagramu. Tato integrace sice zlepšuje propojení v rámci ekosystému Meta, ale zároveň vyvolává otázky ohledně budoucí nezávislosti Threads jako samostatné platformy.

Tyto aktualizace odrážejí širší strategii společnosti Meta zaměřenou na zlepšení uživatelského komfortu. Omezením diskusí, které podněcují nenávist, se platforma snaží odlišit od konkurenčních platforem. Tento přístup však může být problémem při získávání uživatelů, kteří hledají aktualizace zpráv a zpravodajství o událostech v reálném čase.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+