2min. doba čtení

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Skupina Rohlik rozšiřuje svůj manažerský tým. Ředitel české pobočky Olin Novák byl jmenován generálním ředitelem pro mezinárodní obchod. Na palubu nastoupil také Martin Beháň, který vedl Tesco v Polsku.

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Olin Novák bude jako nový mezinárodní generální ředitel dohlížet na mezinárodní trhy, na kterých je společnost přítomna, včetně Maďarska (Kifli.hu), Rakouska (Gurkerl.at) a Německa (Knuspr.de), jakož i Rumunska, Itálie a Španělska (Sezamo).

Rohlik má mezinárodní ambice

Vedení skupiny v současné době tvoří Tomáš Čupra, generální ředitel skupiny, Olin Novák jako mezinárodní generální ředitel, Mathias Ottitsch, provozní ředitel, Ondřej Klamt, technologický ředitel, a Marek Hübner, obchodní ředitel.

“Dosáhli jsme takové struktury řízení, která mi umožňuje věnovat se mnohem strategičtějším a pro celou skupinu cennějším otázkám,” uvedl generální ředitel skupiny Tomáš Čupr. “Už nyní jsme jednou z nejinovativnějších e-commerce společností v Evropě, ale každý, kdo mě zná, ví, že už teď mám před sebou další milník.”

Nová struktura řízení společnosti Rohlik

Martin Beháň byl jmenován generálním ředitelem společnosti Rohlik.cz do představenstva společnosti. Dříve pracoval ve společnosti Tesco, kde v posledních 18 letech zastával různé pozice, naposledy jako generální ředitel v Polsku.

zdroj: Martin Beháň

Olin Novák řekl: “Společnost Rohlik jsem si vybral před čtyřmi lety pro její jedinečný přístup ke zlepšování služeb zákazníkům. Přijal jsem pozici CEO International, abych pomohl přenést naše české know-how na všechny trhy, usnadnil přenos osvědčených postupů mezi zeměmi a dále zlepšil služby zákazníkům. Těším se, že využiji své znalosti a zkušenosti a pomůžu skupině Rohlik dobýt evropský trh s elektronickými potravinami.”

zdroj: Olin Novák

V lednu navíc do společnosti nastoupí Vineta Bajaj. Přichází ze společnosti Ocado Group a ve společnosti Rohlik bude pracovat jako finanční ředitelka.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+