2min. doba čtení

Walmart Marketplace otevírá své dveře britským prodejcům

Britští maloobchodníci, kteří chtějí oslovit americké spotřebitele, mohou nyní využít služeb Walmart Fulfillment Services. Využití infrastruktury dodavatelského řetězce Walmart v USA umožní dvoudenní doručení ze Spojeného království do většiny amerických měst.

Walmart Marketplace otevírá své dveře britským prodejcům

Přístup k desítkám milionů zákazníků

Začátkem tohoto měsíce společnost Walmart oznámila, že rozšíří přístup k výkonným nástrojům a službám své platformy Walmart Marketplace na britské maloobchodníky. To jim pomůže rychle expandovat na západní straně Atlantiku, včetně možnosti dostat své zboží k zákazníkům v USA již za dva dny. Britští maloobchodníci tak získají přístup ke 120 milionům zákazníků společnosti Walmart v USA.

Tento krok rozšiřuje desetiletí trvající partnerství společnosti Walmart s britským maloobchodem a přichází v době, kdy britská vláda zvyšuje úsilí o propagaci britského zboží mimo EU prostřednictvím kampaně “Vyrobeno ve Spojeném království, prodáváno po celém světě”. Obchodní zástupci USA a Spojeného království se na začátku tohoto roku setkali, aby prohloubili obchodní vztahy a posílili vztahy mezi oběma zeměmi. Tento vztah má hodnotu 200 miliard liber.

Summit prodejců v Londýně 

Darren Carithers, senior viceprezident pro rozvoj trhu společnosti Walmart International, nabídl britským vývozcům “plnou podporu týmu Walmart”. Společnost uspořádala 17. června 2022 v Londýně summit prodejců. Pozváni byli přední výrobci a vývozci z řady odvětví, od módy, přes domácnost a kuchyni až po sportovní zboží, kosmetiku a zábavu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+