2min. doba čtení

Walmart Marketplace otevírá své dveře britským prodejcům

Britští maloobchodníci, kteří chtějí oslovit americké spotřebitele, mohou nyní využít služeb Walmart Fulfillment Services. Využití infrastruktury dodavatelského řetězce Walmart v USA umožní dvoudenní doručení ze Spojeného království do většiny amerických měst.

Walmart Marketplace otevírá své dveře britským prodejcům

Přístup k desítkám milionů zákazníků

Začátkem tohoto měsíce společnost Walmart oznámila, že rozšíří přístup k výkonným nástrojům a službám své platformy Walmart Marketplace na britské maloobchodníky. To jim pomůže rychle expandovat na západní straně Atlantiku, včetně možnosti dostat své zboží k zákazníkům v USA již za dva dny. Britští maloobchodníci tak získají přístup ke 120 milionům zákazníků společnosti Walmart v USA.

Tento krok rozšiřuje desetiletí trvající partnerství společnosti Walmart s britským maloobchodem a přichází v době, kdy britská vláda zvyšuje úsilí o propagaci britského zboží mimo EU prostřednictvím kampaně “Vyrobeno ve Spojeném království, prodáváno po celém světě”. Obchodní zástupci USA a Spojeného království se na začátku tohoto roku setkali, aby prohloubili obchodní vztahy a posílili vztahy mezi oběma zeměmi. Tento vztah má hodnotu 200 miliard liber.

Summit prodejců v Londýně 

Darren Carithers, senior viceprezident pro rozvoj trhu společnosti Walmart International, nabídl britským vývozcům “plnou podporu týmu Walmart”. Společnost uspořádala 17. června 2022 v Londýně summit prodejců. Pozváni byli přední výrobci a vývozci z řady odvětví, od módy, přes domácnost a kuchyni až po sportovní zboží, kosmetiku a zábavu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN
3min. doba čtení

Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN

V době, kdy digitální transformace mění podobu globální ekonomiky, se stále častěji zkoumají důsledky tohoto rychlého posunu pro životní prostředí. Zpráva o digitální ekonomice, za kterou stojí OSN, se zaměřuje na tento zásadní problém a zdůrazňuje potřebu vyvážit technologický pokrok s udržitelností životního prostředí.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU
3min. doba čtení

Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU

Čínský prodejce rychlé módy Shein zaznamenal obrovský růst a očekává se, že ještě letos vstoupí na londýnskou burzu. Evropští úředníci jsou však znepokojeni agresivními strategiemi společnosti v oblasti oslovování zákazníků. Jednou z nich je hra Shein, která poskytuje bezplatné produkty výměnou za doporučení nových uživatelů do aplikace.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+