2min. doba čtení

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Ke stažení ZDARMA

Exkluzivní ročenka má téměř 200 stran a premiéru měla na konferenci Marketing RULEZZ 2023, kde ji obdrželo více než 800 účastníků.

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Ke stažení ZDARMA
Zdroj: Marketing Rulezz

Z něj vyplývá, že digitální marketingové agentury na Slovensku v roce 2022 vzrostly o 8 % a tento růst bude pokračovat. Díváme se také do roku 2024 – budeme muset respektovat trendy, jako je nástup umělé inteligence, význam krátkých videíje nebo digitální audio formáty.

Z ročenky si odnesete především návod, jak úspěšně budovat značky a vytvářet jejich marketingové strategie v této turbulentní době, a to od těch nejpovolanějších – v exkluzivních rozhovorech s legendou marketingu Lesem Binetem, profesorkou Magdou Nenycz-Thiel z EBI a Štefanem Sarvašem z MARS Inc. A více než dvě desítky inspirativních případových studií slovenských agentur, plus přehledy a profily nejvýznamnějších marketingových a digitálních agentur u nás.

Pokud ještě nemáte ročenku, nechte nám tu své kontaktní údaje ZDE a jeden z výtisků ročenky půjde přímo k vám! Nebo si ji jednoduše stáhněte zdarma ZDE.

Ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023 byla distribuována poštou do rukou všech účastníků posledních tří ročníků konferencí RULEZZ a také kombinací tradiční rozesílky a online distribuce marketingovým oddělením významných inzerentů.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+