2 min. doba čtení

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Ke stažení ZDARMA

Exkluzivní ročenka má téměř 200 stran a premiéru měla na konferenci Marketing RULEZZ 2023, kde ji obdrželo více než 800 účastníků.

Vyšla ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023. Ke stažení ZDARMA
Zdroj: Marketing Rulezz

Z něj vyplývá, že digitální marketingové agentury na Slovensku v roce 2022 vzrostly o 8 % a tento růst bude pokračovat. Díváme se také do roku 2024 – budeme muset respektovat trendy, jako je nástup umělé inteligence, význam krátkých videíje nebo digitální audio formáty.

Z ročenky si odnesete především návod, jak úspěšně budovat značky a vytvářet jejich marketingové strategie v této turbulentní době, a to od těch nejpovolanějších – v exkluzivních rozhovorech s legendou marketingu Lesem Binetem, profesorkou Magdou Nenycz-Thiel z EBI a Štefanem Sarvašem z MARS Inc. A více než dvě desítky inspirativních případových studií slovenských agentur, plus přehledy a profily nejvýznamnějších marketingových a digitálních agentur u nás.

Pokud ještě nemáte ročenku, nechte nám tu své kontaktní údaje ZDE a jeden z výtisků ročenky půjde přímo k vám! Nebo si ji jednoduše stáhněte zdarma ZDE.

Ročenka MARKETING & DIGITAL AGENCIES 2023 byla distribuována poštou do rukou všech účastníků posledních tří ročníků konferencí RULEZZ a také kombinací tradiční rozesílky a online distribuce marketingovým oddělením významných inzerentů.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů
3 min. doba čtení

Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů

Módní trendy sice do určité míry formují módní preference spotřebitelů, nejnovější výzkum GLAMI Fashion (Re)search ale ukazuje, že nákupům oblečení stále vládnou stereotypy, jak ty ohledně standardů krásy a vzhledu těla, tak ty ohledně věku. Výsledkem je, že třetina Čechů raději vynechá letní aktivitu, aby nemuseli odhalovat své tělo, a třetina Čechů starších 55 let […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+