2 min. doba čtení

Vinted rozšiřuje svou logistickou infrastrukturu akvizicí holandské společnosti Homerr

Vinted, oblíbená platforma pro nakupování a prodej oblečení a dalšího zboží, pokračuje ve svém úsilí posílit svou logistickou infrastrukturu.

Vinted rozšiřuje svou logistickou infrastrukturu akvizicí holandské společnosti Homerr

Logistická divize skupiny Vinted

Vinted Go, logistická divize skupiny Vinted, nedávno oznámila akvizici holandské společnosti Homerr, která je specializovaná na doručování balíků. I když cenu této transakce nebyla zveřejněna, obě společnosti již začaly spolupracovat na tom, jak dále rozvíjet svou doručovací síť.

Vinted Go byla spuštěna v roce 2022 a provozuje síť sběrných míst v podobě balíkomatů. Tato síť je v současné době k dispozici pouze ve Francii a provozuje se v devíti městech této země. Touto akvizicí si společnost Vinted zajišťuje snadnější přístup na trh Beneluxu.

Viceprezident Vinted Go, Vytautas Atkočaitis, uvedl: “Společnost Homerr, která je průkopníkem nového způsobu doručování balíků, sdílí náš závazek k rozvoji efektivních sítí pro odběr a doručování zásilek na odberních místech (PUDO), které mají menší dopad na životní prostředí než doručování až k domovu. Spolupracovali jsme s týmem Homerr a byli jsme nadšeni jejich inovativním přístupem a zapálením pro neustálé zlepšování. Těšíme se na budoucnost, kde budeme moci prohloubit naše odborné znalosti a dosah obou společností ve prospěch našich uživatelů.”

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru

Homerr bude nadále fungovat jako dosud

Homerr je holandskou společností, která se specializuje na doručování balíků. Byla založena v roce 2016 a vyvinula síť sociálních a obchodních míst pro vyzvednutí a doručení zásilek (PUDO), což umožňuje spotřebitelům v Beneluxu jednoduše odesílat a vyzvedávat zboží při obchodování na platformách jako je Vinted.

Tato akvizice otevírá nové možnosti pro obě organizace, které chtějí prohloubit své odborné znalosti a rozsah svých služeb. Společnost Homerr bude nadále fungovat jako dosud a její zakladatelé, Juriaan Matthijssen a Mark-Jan Pieterse, zaujmou vedoucí pozice ve společném podniku.

Samotní zakladatelé Homerr, Juriaan Matthijssen a Mark-Jan Pieterse, sdělili: “S Vinted Go jsme již nějakou dobu úzce spolupracovali a vidíme ve zdokonalení našeho partnerství velkou příležitost k urychlení našeho růstu v oblasti inovativních doručovacích řešení s ohledem na snižování dopadu na životní prostředí. Věříme, že spojením sil a sdílením našich znalostí v provozu s rozsahem Vinted budeme schopni nadále inovovat do budoucnosti. Těšíme se na společný růst naší sítě a doručovacích služeb, abychom poskytli ještě lepší zážitek našim zákazníkům a partnerům.”

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů
3 min. doba čtení

Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů

Módní trendy sice do určité míry formují módní preference spotřebitelů, nejnovější výzkum GLAMI Fashion (Re)search ale ukazuje, že nákupům oblečení stále vládnou stereotypy, jak ty ohledně standardů krásy a vzhledu těla, tak ty ohledně věku. Výsledkem je, že třetina Čechů raději vynechá letní aktivitu, aby nemuseli odhalovat své tělo, a třetina Čechů starších 55 let […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+