3min. doba čtení

Tištěný časopis Ecommerce Bridge přichází! Získat jej můžete i vy – a to zdarma

Tištěný časopis v digitálním věku? Ano, chtěli jsme ho posunout na vyšší úroveň, přinést jedinečný obsah a dát vám možnost odstřihnout se od telefonu.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Tištěný časopis Ecommerce Bridge přichází! Získat jej můžete i vy – a to zdarma

E-commerce mění nejen způsob nakupování, ale i podnikání. Je to dynamická oblast, která zákazníkům nabízí téměř nekonečné možnosti. A ti, kteří s ní pracují, by měli mít oči na stopkách.

Kam směřují preference spotřebitelů? Jak se vyvíjí zahraniční trh? Existují nové možnosti, které řeší bolístky podnikání? Co se změnilo na platformách, kde propaguji svůj byznys?

Ecommerce Bridge byl také vytvořen s cílem shromáždit relevantní informace pro online podnikání. Každý den publikujeme články, které se týkají různých oblastí tohoto oboru. A není jich málo! Na našich stránkách máme 32 kategorií, například expanze, logistika, skladování, sociální média, PPC, značka, linkbuilding…

Chci se přihlásit k odběru časopisu

Jaký je printový Ecommerce Bridge?

Jasný, čtivý a podnětný. Voňavý, poutavý a hodnotný. Bude vycházet čtvrtletně, takže v něm najdete shrnutí toho, co se událo v mezidobí (pro případ, že by to uniklo vaší pozornosti v online magazínu), v kombinaci s unikátním obsahem, který jinde nenajdete.

V prvním čísle jsme vyzpovídali Michaelu Královičovou, která nás provedla svou cestou k podnikání s Čínou. Rozhovor s Adrianou Sečkárovou vám přiblíží, jaké to je vést SEO agenturu a zároveň vlastní projekt z jiného úhlu pohledu.

Do prvního čísla přispěl známý slovenský marketér Tony Dúbravec článkem o sociálních sítích. Dalibor Cicman, který se svou značkou GymBeam vede žebříčky nejlépe vydělávajících e-shopů, se podělil o své know-how, jak posunout e-commerce kupředu.

Kromě toho přináší různé názory naší komunity odborníků na nové formáty krátkých videí jako výsledek vyhledávání Google.

Jednoduše se můžete těšit na aktuální skutečnosti, se kterými se český a slovenský e-commerce denně potýká.

Rozptylujeme se

Online prostředí je naším denním chlebem. Ale až příliš dobře známe vliv pohyblivých prvků na webu, barevných bannerů, notifikací a touhy zkontrolovat, co se děje na sociálních sítích. Právě v tom má tisk neuvěřitelnou výhodu. Umožňuje nám odpoutat se od displejů.

Kde lze získat tištěnou verzi Ecommerce Bridge?

Květnové číslo najdete jako přílohu populárního marketingového časopisu Stratégie. Můžete si jej však také přímo předplatit. A to zcela zdarma. Bezplatně. Gratis.

Print má své kouzlo, nechte se jím okouzlit i vy!

Chci dostávat časopis do schránky
Sdílet článek
Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge

Starám se o obsah na ecommercebridge.sk a ecommercebridge.cz. 💌 Filtruji témata z oblasti e-commerce a marketingu, abyste měli vše na jednom místě a získali přehled o tom, co se děje doma i ve světě.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+