2min. doba čtení

TikTok rozšiřuje svůj marketingový partnerský program o další agentury

Program TikTok Marketing Partners funguje na této sociální síti již 3 roky a jeho cílem je propojit profily s osvědčenými marketingovými partnery, kteří jim pomohou s jejich strategií na TikToku. Platforma oznamuje globální rozšíření agenturních partnerů.

TikTok rozšiřuje svůj marketingový partnerský program o další agentury

Sociální síť TikTok se snaží přiblížit obchodním partnerům a rozšiřuje se o další prvky včetně kreativních partnerů, odborníků na měření a obchodních konzultantů. “Neustále hledáme způsoby, jak značkám a inzerentům usnadnit vytváření poutavého obsahu a přesvědčivých kampaní, které budou mít u komunit TikToku ohlas. Jsme nadšeni, že se můžeme ve spolupráci s agenturami opřít o model mediálních a kreativních služeb a poskytovat značkám inovativní řešení, která nadále pozvednou jejich TikTok kampaně,”  vysvětluje Melissa Yang, Globální ředitelka pro marketingová partnerství a vzdělávání v průmyslu.

Podle průzkumu společnosti TikTok každý třetí člověk objevuje nové produkty na TikToku díky videím zveřejněným značkami a více než 90 % uživatelů po zhlédnutí obsahu na TikToku podniká další kroky. Platforma chce tato čísla posílit tím, že se spojí s vyškolenými a prověřenými agenturami. Podle TikToku mohou určení agenturní partneři využívat mediální i kreativní řešení, aby maximalizovali úspěch inzerentů na platformě.

Tímto krokem chce TikTok zjednodušit vývoj a spouštění kampaní, které profilům přinesou požadované výsledky, a podpořit je v realizaci strategie TikTok-first.“V minulosti bylo pro značky obtížné najít agentury, které by mohly podporovat nákup médií i optimalizaci kreativy na TikToku. Následující agentury byly prověřeny, vyškoleny a označeny na základě svých zkušeností s využíváním kreativních prostředků na TikToku jako páky pro optimalizaci médií. Mohou působit jako komplexní servis pro inzerenty v rámci všech marketingových cílů, od zvyšování povědomí v horním trychtýři a návštěvnosti stránek až po konverze ve spodním trychtýři a prodeje v elektronickém obchodě,”  uvádí se v prohlášení.

Platforma rozšířila své portfolio o celkem 10 agentur z Německa, Švédska, Austrálie, Vietnamu, jihovýchodní Asie, SAE a USA.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+