1min. doba čtení

Threads chce zpřístupnit plánování příspěvků

Projektem Threads se společnost Meta snaží vytvořit poutavější a přátelštější verzi sítě X. Chce vytvořit nové způsoby využívání sociálních sítí – možná proto některé kroky trvají déle.

Threads chce zpřístupnit plánování příspěvků
Zdroj: Depositphotos

Při zavádění nových funkcí se dbá na to, aby nedocházelo ke spamům a podvodům. Platforma zatím odmítá některé používané způsoby používání sociálních sítí. Služba Threads byla totiž vytvořena jako protipól k síti X, která se stala líhní dezinformací a kontroverzí. Meta si s novým projektem dává pozor a postupuje opatrně, aby poskytla bezpečnější místo pro diskuse.

Threads testuje své API s vybranými partnery. API v současné době umožňuje ověřování, publikování vláken a získávání obsahu. V budoucnu se plánuje přidat moderování odpovědí a možnost náhledu příspěvků. Tým Threads v současné době spolupracuje s partnery, jako jsou Grabyo, Hootsuite, Social Newsdesk, Sprinklr, Sprout Social a Techmeme.

 

Uverejnil/-a @0xjessel
Zobraziť v Threads

 

Vývoj rozhraní API otevírá nové způsoby plánování příspěvků, které pomohou značkám a vydavatelům lépe spravovat svou přítomnost na síti Threads. Očekává se také přidání analytických funkcí pro zlepšení zapojení a sledování výkonu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+