2min. doba čtení

Společnost TK Maxx otevřela v krátké době další e-shop. Po Německu míří do Rakouska

TK Maxx, populární americký řetězec s módou a domácími potřebami, pokračuje ve své evropské expanzi. Před několika dny spustil internetový obchod v Německu a nyní míří do sousedního Rakouska.

Společnost TK Maxx otevřela v krátké době další e-shop. Po Německu míří do Rakouska

“Od roku 2015 nabízí TK Maxx v Rakousku nejlepší poměr ceny a kvality,” uvedla společnost ve svém prohlášení. Se spuštěním nového internetového obchodu mají nyní zákazníci přístup k nejnovějším pokladům značky a mohou se z pohodlí domova informovat o nejnovějších výhodných nabídkách.

Spuštění nového internetového obchodu TK Maxx v Rakousku doprovází kampaň v sociálních médiích. Některé prvky kampaně byly použity již při nedávném spuštění německého obchodu. Otevření internetového obchodu 24. května bylo, jak je v současné době zvykem, náležitě oslaveno v Palais Wertheim ve Vídni společně s mnoha celebritami a influencery, jako je hvězdná influencerka Stephanie Davis, zpěvačka Jazz Gitti nebo Roman Schindler.

zdroj: TK Maxx

Společnost nabízí v novém rakouském obchodě atraktivní výhody pro zákazníky, jako je doručení a vrácení zboží v kamenných prodejnách zdarma. Kromě toho inzeruje široký výběr značek a slevy až 60 % oproti doporučené maloobchodní ceně.

Služba Click&Collect

V rámci služeb zákazníkům zavádí TK Maxx bezplatnou službu Click&Collect, v rámci které si lze online objednávky vyzvednout v kamenné prodejně. Zákazníci mohou také bezplatně vrátit výrobky, které byly zakoupeny v obchodě. Pro ty, kteří dávají přednost doručení domů, je standardní doručení zpoplatněno částkou 4,99 EUR.

TK Maxx je součástí společnosti TJX Europe, která má dceřiné společnosti na evropském trhu včetně Německa, Rakouska, Spojeného království, Irska, Polska a Nizozemska. Mateřská společnost The TJX Companies, Inc. je předním diskontním prodejcem ve Spojených státech.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+