2min. doba čtení

ShopRoku letos vyhlásí vítěze už popatnácté

Jubilejní 15. ročník populární ankety ShopRoku v dubnu vyhlásí své výherce. Prostory pražského Slovanského domu se tak znovu zaplní e-shopisty z Česka i Slovenska, aby převzali ocenění za svou práci a sdíleli inspiraci napříč obory.

ShopRoku letos vyhlásí vítěze už popatnácté
Zdroj: ShopRoku

Co je ShopRoku?

Anketu ShopRoku každoročně pořádá společnost Heureka Group a za 15 let existence se z ní stala stálice české a slovenské e-commerce scény. Jejím posláním je nestranně oceňovat e-shopy, které ukazují správný směr. Jinými slovy ty nejzářivější hvězdy e-shopového nebe. Stejně jako loni je navíc letošním generálním partnerem společnost Visa, která současně zaštiťuje jednu z cen.

Jaká ocenění mohou e-shopy získat?

E-shopy soutěží v pěti kategoriích: Cena kvality, Cena popularity, Cena Heureky, Cena Udržitelného e-shopu a Visa Special Award pro e-shopy prodávající na Heureka Marketplace. Zatímco o Ceně kvality, Heureky, Udržitelného e-shopu a Visa ocenění rozhodují odborné poroty, Cena popularity je plně v rukou samotných zákazníků. Ti mohou nominovat a hlasovat svůj oblíbený e-shop v Česku a na Slovensku.

Slavnostní vyhlášení a E-commerce JAM Light

Letošní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 11. dubna 2024 v prostorách pražského Slovanského domu. Kromě tradičního programu proběhne před samotným vyhlášením i novinková část s názvem E-commerce JAM Light. Ta navazuje na populární stejnojmennou akci v Lublani a v její odlehčené verzi tak uslyšíte tři příspěvky českých i zahraničních speakerů na téma aktuálních trendů v e-commerce. Těšit se můžete na psycholožku Liraz Margalit, marketéra Davida Pivka a datového odborníka Michala Buzka.

Více o ShopuRoku naleznete na webu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+