2 min. doba čtení

ShopRoku letos vyhlásí vítěze už popatnácté

Jubilejní 15. ročník populární ankety ShopRoku v dubnu vyhlásí své výherce. Prostory pražského Slovanského domu se tak znovu zaplní e-shopisty z Česka i Slovenska, aby převzali ocenění za svou práci a sdíleli inspiraci napříč obory.

ShopRoku letos vyhlásí vítěze už popatnácté
Zdroj: ShopRoku

Co je ShopRoku?

Anketu ShopRoku každoročně pořádá společnost Heureka Group a za 15 let existence se z ní stala stálice české a slovenské e-commerce scény. Jejím posláním je nestranně oceňovat e-shopy, které ukazují správný směr. Jinými slovy ty nejzářivější hvězdy e-shopového nebe. Stejně jako loni je navíc letošním generálním partnerem společnost Visa, která současně zaštiťuje jednu z cen.

Jaká ocenění mohou e-shopy získat?

E-shopy soutěží v pěti kategoriích: Cena kvality, Cena popularity, Cena Heureky, Cena Udržitelného e-shopu a Visa Special Award pro e-shopy prodávající na Heureka Marketplace. Zatímco o Ceně kvality, Heureky, Udržitelného e-shopu a Visa ocenění rozhodují odborné poroty, Cena popularity je plně v rukou samotných zákazníků. Ti mohou nominovat a hlasovat svůj oblíbený e-shop v Česku a na Slovensku.

Slavnostní vyhlášení a E-commerce JAM Light

Letošní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 11. dubna 2024 v prostorách pražského Slovanského domu. Kromě tradičního programu proběhne před samotným vyhlášením i novinková část s názvem E-commerce JAM Light. Ta navazuje na populární stejnojmennou akci v Lublani a v její odlehčené verzi tak uslyšíte tři příspěvky českých i zahraničních speakerů na téma aktuálních trendů v e-commerce. Těšit se můžete na psycholožku Liraz Margalit, marketéra Davida Pivka a datového odborníka Michala Buzka.

Více o ShopuRoku naleznete na webu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3 min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11 min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+