3min. doba čtení

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® přijíždí do Prahy

Chcete zjistit, jak AI transformuje SEO? Nebo vědět, jak pro efektivní komunikaci týmů v agentuře? Už 29. června vám v Praze WhitePress® poprvé představí tato témata a speakery z českých agentur Taste a Effectix. Rovněž se můžete těšit i na zahraniční hosty ze společnosti Senuto, kteří vám prozradí, jak vytěžit maximum ze svého webu.

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® přijíždí do Prahy
Zdroj: whitepress.com

SEO Vibes on Tour je první mezinárodní série SEO eventov napříč různými evropskými zeměmi, kde působí společnost WhitePress®, přičemž jednou ze zastávek je červnová akce v Praze. Tento event je předskokanem největší mezinárodní SEO konference v CEE regionu, s názvem SEO Vibes, která se bude konat 05. října v Budapešti.

SEO Vibes on Tour Praha

Tato první akce od WhitePress® v Praze se uskuteční 29.06. v komunitním prostoru Churchill (base4work) v centru Prahy. Cílem je účastníkům představit kvalitní řečníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti SEO nebo content marketingu. WhitePress® chce podporovat komunity marketingových nadšenců a umožnit jim networking a sdílení know-how na mezinárodní úrovni.

V Praze se můžete těšit na tři témata a dokonce pět speakerů. Téma spolupráce SEO specialistů a programátorů představí manželé Anna a Ladislav Schumacher z agentury Effectix. V přednášce Davida Bureše z agentury Taste se dozvíte, jak umělá inteligence transformuje SEO a jaký vliv má použití AI na jeho workflow. Tyto dvě přednášky budou v češtině. Účastníci eventu mohou takto poznat způsoby, jak pracují se SEO největší české agentury. Na eventu můžete zároveň vyhrát vstupenku na SEO Vibes Budapešť.

Seznamte se s nástrojem Senuto

Na eventu v Praze vystoupí také polská společnost Senuto – ta vám odprezentuje své SEO & content marketingové moduly, které dohromady tvoří chytrý nástroj Senuto.

Přednáška bude v angličtině a nástroj Senuto vám představí Michal Dmitrowicz a Mateusz Wyszogrodzki, kteří se věnují videu, tvorbě obsahu a dalším marketingovým aktivitám. Ve své přednášce vám ukáží, jak lze optimalizovat svůj obsah tak, abyste nezanedbali SEO a nezapomněli přitom na požadavky Google vyhledávače.

Pozvánka na netwoking

SEO Vibes on Tour v Praze umožňuje účastníkům nejen vzdělávat, ale také networkovat. Po přednáškách mají účastníci prostor promluvit si v příjemné atmosféře a vyměnit si know-how. Event je určen nejen zkušeným SEO expertům, ale je také výzvou pro SEO začátečníky, aby poznali to nejlepší z této profese a pozvedli již nabyté znalosti na vyšší úroveň. Zároveň je to skvělá možnost poznat odborníky i z jiných zemí.

Více informací naleznete na webu eventu: https://www.whitepress.com/cz/seo-vibes-on-tour/prague

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+