3 min. doba čtení

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® přijíždí do Prahy

Chcete zjistit, jak AI transformuje SEO? Nebo vědět, jak pro efektivní komunikaci týmů v agentuře? Už 29. června vám v Praze WhitePress® poprvé představí tato témata a speakery z českých agentur Taste a Effectix. Rovněž se můžete těšit i na zahraniční hosty ze společnosti Senuto, kteří vám prozradí, jak vytěžit maximum ze svého webu.

SEO Vibes on Tour – networkingový event od WhitePress® přijíždí do Prahy
Zdroj: whitepress.com

SEO Vibes on Tour je první mezinárodní série SEO eventov napříč různými evropskými zeměmi, kde působí společnost WhitePress®, přičemž jednou ze zastávek je červnová akce v Praze. Tento event je předskokanem největší mezinárodní SEO konference v CEE regionu, s názvem SEO Vibes, která se bude konat 05. října v Budapešti.

SEO Vibes on Tour Praha

Tato první akce od WhitePress® v Praze se uskuteční 29.06. v komunitním prostoru Churchill (base4work) v centru Prahy. Cílem je účastníkům představit kvalitní řečníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti SEO nebo content marketingu. WhitePress® chce podporovat komunity marketingových nadšenců a umožnit jim networking a sdílení know-how na mezinárodní úrovni.

V Praze se můžete těšit na tři témata a dokonce pět speakerů. Téma spolupráce SEO specialistů a programátorů představí manželé Anna a Ladislav Schumacher z agentury Effectix. V přednášce Davida Bureše z agentury Taste se dozvíte, jak umělá inteligence transformuje SEO a jaký vliv má použití AI na jeho workflow. Tyto dvě přednášky budou v češtině. Účastníci eventu mohou takto poznat způsoby, jak pracují se SEO největší české agentury. Na eventu můžete zároveň vyhrát vstupenku na SEO Vibes Budapešť.

Seznamte se s nástrojem Senuto

Na eventu v Praze vystoupí také polská společnost Senuto – ta vám odprezentuje své SEO & content marketingové moduly, které dohromady tvoří chytrý nástroj Senuto.

Přednáška bude v angličtině a nástroj Senuto vám představí Michal Dmitrowicz a Mateusz Wyszogrodzki, kteří se věnují videu, tvorbě obsahu a dalším marketingovým aktivitám. Ve své přednášce vám ukáží, jak lze optimalizovat svůj obsah tak, abyste nezanedbali SEO a nezapomněli přitom na požadavky Google vyhledávače.

Pozvánka na netwoking

SEO Vibes on Tour v Praze umožňuje účastníkům nejen vzdělávat, ale také networkovat. Po přednáškách mají účastníci prostor promluvit si v příjemné atmosféře a vyměnit si know-how. Event je určen nejen zkušeným SEO expertům, ale je také výzvou pro SEO začátečníky, aby poznali to nejlepší z této profese a pozvedli již nabyté znalosti na vyšší úroveň. Zároveň je to skvělá možnost poznat odborníky i z jiných zemí.

Více informací naleznete na webu eventu: https://www.whitepress.com/cz/seo-vibes-on-tour/prague

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů
3 min. doba čtení

Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů

Módní trendy sice do určité míry formují módní preference spotřebitelů, nejnovější výzkum GLAMI Fashion (Re)search ale ukazuje, že nákupům oblečení stále vládnou stereotypy, jak ty ohledně standardů krásy a vzhledu těla, tak ty ohledně věku. Výsledkem je, že třetina Čechů raději vynechá letní aktivitu, aby nemuseli odhalovat své tělo, a třetina Čechů starších 55 let […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+