2min. doba čtení

Prodejce Home24 expanduje v Evropě

Prodejce nábytku a domácích potřeb Home24 rozšiřuje své tržiště do dalších evropských zemí. Platforma byla spuštěna teprve v létě, ale do konce roku plánuje otevřít trhy v Rakousku, Francii a Švýcarsku.

Prodejce Home24 expanduje v Evropě

Home24 je přední německý prodejce domácích potřeb, který nabízí široký sortiment výrobků pro domácnost a bydlení. Nabízí téměř půl milionu produktů včetně nábytku, zahradního nábytku, matrací a osvětlení. Koncem loňského roku společnost koupil německý lifestylový řetězec Butlers. V současné době provozuje 160 kamenných prodejen a e-shop, který znají i slovenští a čeští zákazníci.

Home24 se zaměřuje na tři nové trhy

Home24 spustil své tržiště v létě letošního roku, které zaznamenalo velký úspěch a nyní přichází do Rakouska, Francie a Švýcarska. Společnost uvádí, že spuštění je naplánováno do konce letošního roku.

Kromě Německa působí prodejce také v Nizozemsku, Belgii a Itálii. Tamní eshopy čeká stejný osud a nové tržiště bude integrováno i na těchto trzích.

Home24 během několika týdnů rozšířil svou nabídku o více než 100 000 položek od přibližně 100 prodejců.

Podle vyjádření společnosti je jednou z výhod, které s sebou noví prodejci přinášejí, rozšíření sortimentu. Home24 během několika týdnů rozšířil svou nabídku o více než 100 000 položek od přibližně 100 prodejců. Tržiště se etablovalo během krátké doby a představuje každou sedmou objednávku. V případě rakouského, francouzského a švýcarského tržiště Home24 rozšiřuje svou nabídku zejména o doplňky, bytový textil a sezónní produkty.

“Úspěch v Německu nás povzbudil k rychlému rozšíření tohoto konceptu do dalších evropských zemí,” říká generální ředitel Home24 Marc Appelhoff. “Těšíme se, že našim zákazníkům v Rakousku, Francii a Švýcarsku nabídneme výrazně širší sortiment, který ideálně doplní naši stávající nabídku.”

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+