2min. doba čtení

Pozvánka na webinář: Důležité změny v legislativě a trendy v e-commerce a kryptoměnách

Neusínejte na vavřínech a držte krok s rychle se měnícím světem e-commerce. K tomu vám nabízíme skvělé a hlavně velmi jednoduché řešení. Již 21.5.2024 se můžete zúčastnit bezplatného webináře o Ecommerce a MiCA. Chcete se o tom dozvědět ještě více? Pak si nenechte ujít tuto skvělou příležitost. V tomto článku najdete také odkaz, kde se můžete na tuto akci zaregistrovat. 

Pozvánka na webinář: Důležité změny v legislativě a trendy v e-commerce a kryptoměnách
Zdroj: Payout

Webinář se zaměřuje na důležité změny v legislativě a aktuální trendy v oblasti elektronického obchodování a kryptoměn. Výhodou je, že se ho můžete zúčastnit odkudkoli díky tomu, že se jedná o online akci;

Jedním z hlavních bodů programu bude panelová diskuse s názvem “Elektronický obchod a novela zákona o ochraně spotřebitele”. Tato část akce proběhne od 10:30 do 11:45 a bude se týkat řady důležitých témat, jako jsou změny legislativy, bezpečnost dat a údajů, daňové a účetní aspekty novely, digitální bankovnictví a platební brány. V panelové diskusi vystoupí skvělí řečníci, kteří jistě nabídnou cenné rady a postřehy. Bude mezi nimi Martina Hanusová z Payout spolu s Barborou Vrabcovou z Hronček & Partners, Nikoletou Kiralyovou z Top privacy a Peterem Schmidtem z VGD Slovakia.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru

Podrobněji a především přehledněji se budeme věnovat změnám zákona o ochraně spotřebitele, které přinášejí větší transparentnost a ochranu samotných spotřebitelů. Týká se to oblastí, jako jsou:

  • Transparentnost vyhledávání produktů: Obchodníci budou muset zveřejňovat informace o hlavních parametrech ovlivňujících pořadí ve vyhledávačích prostřednictvím klíčových slov.
  • Recenze a hodnocení zboží a služeb zákazníky: Provozovatelé e-shopů budou muset informovat o tom, jakým způsobem zajišťují zveřejňování hodnocení a recenzí od skutečných zákazníků.
  • Odstoupení od smlouvy: Spotřebitelé budou mít možnost vrátit zboží v prodloužené lhůtě, která se prodlouží ze 14 na 30 dní.
  • Poskytování slev a zveřejňování cen: Mezi nové povinnosti patří také regulace cen a zveřejňování předchozích cen.

Registrace je otevřena do pátku 17. května 2024 do 16:00 hodin a mohou se jí zúčastnit všichni e-shopy. Registrovat se můžete prostřednictvím tohoto odkazu, po jehož zadání vám budou zaslány veškeré informace o webináři včetně odkazu na online přihlášení. Uvidíme se tam.

Tento článek přináší společnost Payout.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+