2 min. doba čtení

PENNY zahajuje podzimní expanzi. Nová prodejna byla postavena v Jesenici u Prahy

PENNY zahajuje podzimní expanzi. V průběhu následujících měsíců plánuje otevřít minimálně 10 nových prodejen. Letos se jich už dočkali obyvatelé v Zásmukách na Kolínsku a v Pardubicích. Nyní se mohou radovat obyvatelé Jesenice u Prahy. 

PENNY zahajuje podzimní expanzi. Nová prodejna byla postavena v Jesenici u Prahy

Nová prodejna byla postavena v prostorech bývalé prodejny potravin na ulici Zbraslavská.

„Převzali jsme prostory po předchozím majiteli a postavili v nich prodejnu podle našich standardů tak, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Vytvořili jsme pro ně příjemné nákupní prostředí, kde si budou moci rychle nakoupit nejen nejkvalitnější produkty za nejvýhodnější ceny, ale také produkty, které v jiném řetězci nedostanou. Pokračujeme tak v naší expanzi a v následujících týdnech plánujeme otevřít další prodejny po celé zemi,“ říká Pavol Bucko, vedoucí expanze PENNY a dodává: „Jesenice u Prahy je místem, kde žije řada lidí pracujících v Praze, a současně místem, kudy lidé vyjíždí o víkendech z Prahy na své chaty a chalupy do okolí. Věříme, že si k nám najdou cestu, a že se k nám budou vracet, protože pro nás je to místo, kde jsme doposud chyběli a chceme být lidem blíž.“ 

Nová prodejna s prodejní plochou 1 060 m2 nabídne zákazníkům rozlehlé parkoviště s 60 parkovacími místy a bude mít otevřeno každý den od 7:00 do 22:00 hodin. „Jsme si vědomi, že v Jesenici potřebují lidé delší otevírací dobu než je na našich prodejnách obvyklé, protože se často vrací z práce v hlavním městě později. Proto jim vycházíme vstříc a budeme mít otevřeno až do desáté hodiny večerní,“ dodává Pavol Bucko. 

PENNY plánuje otevřít ve druhé polovině letošního roku minimálně 10 nových prodejen. V nejbližších týdnech se zákazníkům otevřou nové prodejny v Praze v areálu Nové Waltrovky, v Krumvíři nebo v Polné. Jednou z prodejen, která bude dokončena do konce roku, bude další celodřevěná ekologická prodejna, tentokrát se na ni mohou těšit ve Ždírci na Vysočině. 

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Když značka mluví příliš mnoho a neřekne nic. Problém roztříštěné komunikace v e-commerce
3 min. doba čtení

Když značka mluví příliš mnoho a neřekne nic. Problém roztříštěné komunikace v e-commerce

Zákazníci dnes očekávají, že jim značka bude rozumět bez ohledu na to, zda právě otevřou aplikaci, kliknou na e-mail nebo navštíví web. Místo toho však často zažívají chaotickou komunikaci: v jednu chvíli je čeká připomínka v košíku, o pár hodin později obecný newsletter a mezitím push notifikace s nesouvisející akcí.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief, Ecommerce Bridge
Přečíst článek
AI-driven škálování přes prediktivní modely a bidding strategie
6 min. doba čtení

AI-driven škálování přes prediktivní modely a bidding strategie

AI revoluce mění pravidla digitální reklamy – prediktivní modely a bidding strategie poháněné umělou inteligencí dokážou v reálném čase odhadnout hodnotu každého kliknutí a automaticky upravovat nabídky pro maximální zisk. Díky inteligentnímu škálování kampaní už neplatíte za dohady, ale za výsledky.

Dávid Krumpár Dávid Krumpár
Head of Performance, Lighthouse Media Solutions
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+