2min. doba čtení

PENNY zahajuje podzimní expanzi. Nová prodejna byla postavena v Jesenici u Prahy

PENNY zahajuje podzimní expanzi. V průběhu následujících měsíců plánuje otevřít minimálně 10 nových prodejen. Letos se jich už dočkali obyvatelé v Zásmukách na Kolínsku a v Pardubicích. Nyní se mohou radovat obyvatelé Jesenice u Prahy. 

PENNY zahajuje podzimní expanzi. Nová prodejna byla postavena v Jesenici u Prahy

Nová prodejna byla postavena v prostorech bývalé prodejny potravin na ulici Zbraslavská.

„Převzali jsme prostory po předchozím majiteli a postavili v nich prodejnu podle našich standardů tak, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Vytvořili jsme pro ně příjemné nákupní prostředí, kde si budou moci rychle nakoupit nejen nejkvalitnější produkty za nejvýhodnější ceny, ale také produkty, které v jiném řetězci nedostanou. Pokračujeme tak v naší expanzi a v následujících týdnech plánujeme otevřít další prodejny po celé zemi,“ říká Pavol Bucko, vedoucí expanze PENNY a dodává: „Jesenice u Prahy je místem, kde žije řada lidí pracujících v Praze, a současně místem, kudy lidé vyjíždí o víkendech z Prahy na své chaty a chalupy do okolí. Věříme, že si k nám najdou cestu, a že se k nám budou vracet, protože pro nás je to místo, kde jsme doposud chyběli a chceme být lidem blíž.“ 

Nová prodejna s prodejní plochou 1 060 m2 nabídne zákazníkům rozlehlé parkoviště s 60 parkovacími místy a bude mít otevřeno každý den od 7:00 do 22:00 hodin. „Jsme si vědomi, že v Jesenici potřebují lidé delší otevírací dobu než je na našich prodejnách obvyklé, protože se často vrací z práce v hlavním městě později. Proto jim vycházíme vstříc a budeme mít otevřeno až do desáté hodiny večerní,“ dodává Pavol Bucko. 

PENNY plánuje otevřít ve druhé polovině letošního roku minimálně 10 nových prodejen. V nejbližších týdnech se zákazníkům otevřou nové prodejny v Praze v areálu Nové Waltrovky, v Krumvíři nebo v Polné. Jednou z prodejen, která bude dokončena do konce roku, bude další celodřevěná ekologická prodejna, tentokrát se na ni mohou těšit ve Ždírci na Vysočině. 

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+