2min. doba čtení

Pandora získává 37 franšízových prodejen od společnosti Ben Bridge Jeweler

Dánská značka šperků Pandora získala 37 franšízových provozů v Severní Americe od amerického maloobchodního prodejce šperků Ben Bridge Jeweler. Prodejny se nacházejí v Arizoně, Kalifornii, Oregonu, ve Washingtonu, na Havaji i v Kanadě. 

Pandora získává 37 franšízových prodejen od společnosti Ben Bridge Jeweler

Pandora posiluje přítomnost na západním pobřeží USA

Akvizice posílí přítomnost společnosti Pandora na západním pobřeží USA a jejím cílem je posilovat svou pozici a omnichannel zážitků v Severní Americe.

Ta je v souladu s dlouhodobou strategií společnosti, jejímž cílem je zdvojnásobit tržby v USA ve srovnání s rokem 2019. Mezi franšízové provozy patří 5 v Kanadě a 32 prodejen nacházejících se v Arizoně, Kalifornii, Oregonu, na Havaji a ve Washingtonu. 

Prezident společnosti Pandora North America Luciano Rodembusch řekl: „USA jsou největším trhem společnosti Pandora a klíčem k dosažení růstových ambicí naší strategie. Jako přední světová značka šperků plánujeme zvýšit podíl na trhu v Severní Americe a neustále hledáme příležitosti pro udržitelný růst a lepší služby našim klientům.“ 

Po akvizici bude společnost Ben Bridge nadále nabízet šperky Pandora nejen v prodejnách, ale také na svých webových stránkách.

Společnost Pandora a Ben Bridge spolupracují od roku 2010, kdy společnost začala prodávat šperky Pandora ve svých prodejnách a stala se jejím největším franšízantem v Severní Americe.

„Jsme vděční, že po mnoha letech můžeme pokračovat ve spolupráci se společností Ben Bridge a jsme přesvědčeni, že tato akvizice nám pomůže dosáhnout obchodních cílů společnosti Pandora,“ uvedl Luciano Rodembusch.

zdroj: Pandora.net

Prezidentka a generální ředitelka společnosti Ben Bridge Jeweler Lisa Bridgeová uvedla: „Jsme hrdí na silnou síť prodejen, kterou jsme vybudovali za posledních dvanáct let a jsme vděční za spolupráci se společností Pandora. Těšíme se, že tyto prodejny budou dále růst v rámci organizace Pandora a přejeme jim mnoho úspěchů.“

Společnost Pandora zaznamenala v loňském roce celkové tržby ve výši 3,1 miliardy eur, přičemž tržby jejího amerického podniku přesáhly 1 miliardu dolarů. Pandora obchoduje na kodaňské burze NASDAQ.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+