2min. doba čtení

Outletový Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska

Online marketplace s outletovou módou Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska. Webové stránky bude spravovat nově vytvořený tým přímo z Nizozemska. Zatím se jedná o první krok v rámci plánované evropské expanze společnosti. 

Outletový Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska

Od výprodejů k předním oděvním marketplaces 

Britská společnost Secret Sales byla v březnu 2020 odkoupena skupinou Lifestyle Retail Group a po transformaci se přeměnila z webu s bleskovými výprodeji na specializovaný outletový marketplace. Spotřebitelům nabízí zbývající skladové zásoby od více než 1 600 oděvních značek. Secret Sale rovněž propojila skladové systémy a umožnila tím eliminovat přesun zásob. Značky tak posílají objednané zboží přímo zákazníkům. 

Podle údajů společnosti britský web generuje více než 31 milionů unikátních návštěv a v současnosti má na domácím trhu registrovaných 6,7 milionu uživatelů. V loňském roce společnost získala 10 milionů eur na mezinárodní expanzi a její první zastávkou je Belgie a Nizozemsko.

Na nových webových stránkách, které spravuje místní nizozemský tým, nyní zákazníci najdou 450 mezinárodních a regionálních značek. Mohou nakupovat se slevami do 70 % a v rámci obou webů mají k dispozici zboží v hodnotě 700 milionů eur. Navíc budou moci kupující využít bezplatnou dopravu a 60denní lhůtu pro vrácení nákupu. 

Secret Sales chce expandovat do dalších 12 evropských zemí.

Spuštění služby v Nizozemsku a Belgii představuje první fázi plánované expanze do celé Evropy. Majitelé zároveň očekávají, že se platforma stane předním nástrojem pro prodej zlevněné módy v Evropě. V současnosti jsou k dispozici finanční prostředky na spuštění v dalších 12 evropských zemích, proto bychom mohli výsledky vidět v příštích dvou letech. Letos je zatím v plánu otevření 4 dalších trhů a není známo, o které země se jedná.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
2min. doba čtení

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Skupina Rohlik rozšiřuje svůj manažerský tým. Ředitel české pobočky Olin Novák byl jmenován generálním ředitelem pro mezinárodní obchod. Na palubu nastoupil také Martin Beháň, který vedl Tesco v Polsku.

Redakce Redakce
Přečíst článek
6min. doba čtení

Týdenní přehled Ecommerce Bridge

Dnes se podíváme na odhadované prodeje během Black Friday ve Spojených státech, prozradíme vám, který polský e-shop vstupuje na slovenský trh, a pustíme si krátkou ukázku ze zajímavého rozhovoru Štefana Polgáriho s Markem Šulíkem, který je šéfem digitálního marketingu cyklistické značky Isadore. Celý rozhovor spolu s dalšími tématy najdete jako vždy na ecommercebridge.cz.

Redakce Redakce
Přečíst článek