2 min. doba čtení

Outletový Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska

Online marketplace s outletovou módou Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska. Webové stránky bude spravovat nově vytvořený tým přímo z Nizozemska. Zatím se jedná o první krok v rámci plánované evropské expanze společnosti. 

Outletový Secret Sales přichází do Belgie a Nizozemska

Od výprodejů k předním oděvním marketplaces 

Britská společnost Secret Sales byla v březnu 2020 odkoupena skupinou Lifestyle Retail Group a po transformaci se přeměnila z webu s bleskovými výprodeji na specializovaný outletový marketplace. Spotřebitelům nabízí zbývající skladové zásoby od více než 1 600 oděvních značek. Secret Sale rovněž propojila skladové systémy a umožnila tím eliminovat přesun zásob. Značky tak posílají objednané zboží přímo zákazníkům. 

Podle údajů společnosti britský web generuje více než 31 milionů unikátních návštěv a v současnosti má na domácím trhu registrovaných 6,7 milionu uživatelů. V loňském roce společnost získala 10 milionů eur na mezinárodní expanzi a její první zastávkou je Belgie a Nizozemsko.

Na nových webových stránkách, které spravuje místní nizozemský tým, nyní zákazníci najdou 450 mezinárodních a regionálních značek. Mohou nakupovat se slevami do 70 % a v rámci obou webů mají k dispozici zboží v hodnotě 700 milionů eur. Navíc budou moci kupující využít bezplatnou dopravu a 60denní lhůtu pro vrácení nákupu. 

Secret Sales chce expandovat do dalších 12 evropských zemí.

Spuštění služby v Nizozemsku a Belgii představuje první fázi plánované expanze do celé Evropy. Majitelé zároveň očekávají, že se platforma stane předním nástrojem pro prodej zlevněné módy v Evropě. V současnosti jsou k dispozici finanční prostředky na spuštění v dalších 12 evropských zemích, proto bychom mohli výsledky vidět v příštích dvou letech. Letos je zatím v plánu otevření 4 dalších trhů a není známo, o které země se jedná.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Červen přál online objednávkám služeb
2 min. doba čtení

Červen přál online objednávkám služeb

Nákup služeb v online prostředí provedlo nejvíce spotřebitelů v dosavadním průběhu roku. Podle pravidelného výzkumu Asociace pro elektronickou komerci (APEK) to v červnu bylo více než 28 % internetových uživatelů. V předchozích měsících byla obvyklá hodnota o tři až čtyři procentní body nižší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+