1min. doba čtení

Novým provozním ředitelem Rohlik.cz je Erwin Brunner

Potravinový e-shop Rohlik.cz oznámil nový přírůstek do managementu. Provozním ředitelem (COO) se stane někdejší ředitel distribučních center Amazonu pro střední Evropu Erwin Brunner.

Novým provozním ředitelem Rohlik.cz je Erwin Brunner
Zdroj: E15

Nový přírůstek v managementu

Manažer v posledních dvou letech působil na pozici evropského provozního viceprezidenta americké rozvážkové firmy Gopuff. Předtím pro Amazon rozjížděl středoevropská distribuční centra, včetně například skladů v české Dobrovízi.

V Rohlíku má mít na starosti zejména provoz a rozvoj logistiky.

V managementu firmy doplní CEO Tomáše Čupra, výkonného ředitele pro zahraniční trhy Olina Nováka, finanční ředitelku Vinetu Bajaj, která do firma nastoupila začátkem roku, technického ředitele Ondřeje Klamta, obchodního ředitele Marka Hübneraa HR ředitelku Alžbětu Doležalová.

Rohlík.cz podniká kromě Česka také v Maďarsku, Rakousku, Německu a Rumunsku. Za rok 2022 firma ohlásila tržby v přepočtu přes 13 miliard Kč. Na českém trhu byla podle svého šéfa Tomáše Čupra zisková, celkově ale kvůli investicím do expanze skončila v provozní ztrátě. Rozbíhá pilotní provoz v italském Miláně a chystá spuštění služeb ve španělském Madridu.

Credit: Lupa.cz

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+