1min. doba čtení

Novým provozním ředitelem Rohlik.cz je Erwin Brunner

Potravinový e-shop Rohlik.cz oznámil nový přírůstek do managementu. Provozním ředitelem (COO) se stane někdejší ředitel distribučních center Amazonu pro střední Evropu Erwin Brunner.

Novým provozním ředitelem Rohlik.cz je Erwin Brunner
Zdroj: E15

Nový přírůstek v managementu

Manažer v posledních dvou letech působil na pozici evropského provozního viceprezidenta americké rozvážkové firmy Gopuff. Předtím pro Amazon rozjížděl středoevropská distribuční centra, včetně například skladů v české Dobrovízi.

V Rohlíku má mít na starosti zejména provoz a rozvoj logistiky.

V managementu firmy doplní CEO Tomáše Čupra, výkonného ředitele pro zahraniční trhy Olina Nováka, finanční ředitelku Vinetu Bajaj, která do firma nastoupila začátkem roku, technického ředitele Ondřeje Klamta, obchodního ředitele Marka Hübneraa HR ředitelku Alžbětu Doležalová.

Rohlík.cz podniká kromě Česka také v Maďarsku, Rakousku, Německu a Rumunsku. Za rok 2022 firma ohlásila tržby v přepočtu přes 13 miliard Kč. Na českém trhu byla podle svého šéfa Tomáše Čupra zisková, celkově ale kvůli investicím do expanze skončila v provozní ztrátě. Rozbíhá pilotní provoz v italském Miláně a chystá spuštění služeb ve španělském Madridu.

Credit: Lupa.cz

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN
3min. doba čtení

Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN

V době, kdy digitální transformace mění podobu globální ekonomiky, se stále častěji zkoumají důsledky tohoto rychlého posunu pro životní prostředí. Zpráva o digitální ekonomice, za kterou stojí OSN, se zaměřuje na tento zásadní problém a zdůrazňuje potřebu vyvážit technologický pokrok s udržitelností životního prostředí.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU
3min. doba čtení

Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU

Čínský prodejce rychlé módy Shein zaznamenal obrovský růst a očekává se, že ještě letos vstoupí na londýnskou burzu. Evropští úředníci jsou však znepokojeni agresivními strategiemi společnosti v oblasti oslovování zákazníků. Jednou z nich je hra Shein, která poskytuje bezplatné produkty výměnou za doporučení nových uživatelů do aplikace.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+