Zajímá mě
18. listopadu 2020

Štefan Polgári

Managing Director Ecommerce Bridge
18. listopadu 2020

Nová kniha pro marketéry od 51 autorů je na světě

2 min čtení

Po úspěšné knize Online marketing – tvorba vydělávajícího webu, po podprůměrně úspěšné Tvorba úspěšného a vydělávající blogu jsme v Dognetu připravili zbrusu novou knihu. Tentokrát není primárně o affiliate marketingu, ale pro celý online a e-commerce trh. Je to 123 tipů pro online a affiliate marketing.

51 autorů ze Slovenska a Česka

Nejdříve jsem chtěl napsat suchou tiskovou zprávu, ale raději to dám od srdce – přesně tak, jak děláme věci i u nás v síti. Na knize participovalo 51 autorů. Ano, 51 autorů nebylo úplně snadné dát dohromady a už vůbec ne na ně dohlédnout a dotáhnout to s nimi. Velké DĚKUJI patří Janě a jejímu týmu z LEMUR. A nejde jen o obligátní „děkovačku“. Celou knihu po dodání surových materiálů zpracovali kompletně za něco přes jeden měsíc. Ano, 1, slovem jeden měsíc. Standardně to trvá 3 až 4 měsíce.

Ale já jsem „hrotič“ a knihu se nám podařilo dostat na trh ani ne za půl roku od prvního nápadu až po tisk. Je to víceméně neuvěřitelné.

Sponzoři 💙

Samozřejmě, u této knihy nám nejde o výdělek jako takový. Primárně chceme podpořit a odkomunikovat Dognet jako spolehlivou affiliate síť. První a poslední pokus o tvorbu komerční knížky dopadl neslavně, psal jsem o tom i blog. Tak jsme i tuto postavili hlavně se sponzory, kterým ze srdce děkuji 🙂 I díky nim se kniha ASAP dostane do rukou marketérům.

Voňavá kniha

Nejlepší na knize je, že to není jen e-book. Dnes se všechno přesouvá do online prostoru a díky pandemii zmizely i offline konference. O to víc jsem zastáncem fyzických knih. Ano, je to dražší. Ale vůně nové, čerstvě vytištěné knihy je to, co dnešní „screeningové“ době chybí. Voní přesně jako časopis LEVEL, který jsem si před 15 lety kupoval.

Ty nejčerstvější informace

Obsah, hlavně u online marketingu, stárne extrémně rychle. Co platilo dnes, zítra už nemusí. Proto je celý obsah knihy z roku 2020, dokonce z jeho druhé poloviny. Proto, když si ji otevřete dnes, budou informace nejaktuálnější, jak můžou být. A přitom jsou na papíru v knize s ISBN, kterou právě držíte v rukách.

Děkuji!

Takže ještě jednou, děkuji autorů, sponzorům a všem, kteří se na knížce 123 tipů pro online a affiliate marketing podíleli. Výsledek stojí za to!

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Štefan Polgári

Managing Director Ecommerce Bridge

Zakladatel a vedoucí projektu Ecommerce Bridge. Online marketingu se věnuje přes 10 let a kromě Ecommerce Bridge vede i Affiliate síť Dognet.