3min. doba čtení

Nová kniha pro marketéry od 51 autorů je na světě

Po úspěšné knize Online marketing – tvorba vydělávajícího webu, po podprůměrně úspěšné Tvorba úspěšného a vydělávající blogu jsme v Dognetu připravili zbrusu novou knihu. Tentokrát není primárně o affiliate marketingu, ale pro celý online a e-commerce trh. Je to 123 tipů pro online a affiliate marketing.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet
Nová kniha pro marketéry od 51 autorů je na světě

51 autorů ze Slovenska a Česka

Nejdříve jsem chtěl napsat suchou tiskovou zprávu, ale raději to dám od srdce – přesně tak, jak děláme věci i u nás v síti. Na knize participovalo 51 autorů. Ano, 51 autorů nebylo úplně snadné dát dohromady a už vůbec ne na ně dohlédnout a dotáhnout to s nimi. Velké DĚKUJI patří Janě a jejímu týmu z LEMUR. A nejde jen o obligátní „děkovačku“. Celou knihu po dodání surových materiálů zpracovali kompletně za něco přes jeden měsíc. Ano, 1, slovem jeden měsíc. Standardně to trvá 3 až 4 měsíce.

Ale já jsem „hrotič“ a knihu se nám podařilo dostat na trh ani ne za půl roku od prvního nápadu až po tisk. Je to víceméně neuvěřitelné.

Sponzoři ?

Samozřejmě, u této knihy nám nejde o výdělek jako takový. Primárně chceme podpořit a odkomunikovat Dognet jako spolehlivou affiliate síť. První a poslední pokus o tvorbu komerční knížky dopadl neslavně, psal jsem o tom i blog. Tak jsme i tuto postavili hlavně se sponzory, kterým ze srdce děkuji ? I díky nim se kniha ASAP dostane do rukou marketérům.

Voňavá kniha

Nejlepší na knize je, že to není jen e-book. Dnes se všechno přesouvá do online prostoru a díky pandemii zmizely i offline konference. O to víc jsem zastáncem fyzických knih. Ano, je to dražší. Ale vůně nové, čerstvě vytištěné knihy je to, co dnešní „screeningové“ době chybí. Voní přesně jako časopis LEVEL, který jsem si před 15 lety kupoval.

Ty nejčerstvější informace

Obsah, hlavně u online marketingu, stárne extrémně rychle. Co platilo dnes, zítra už nemusí. Proto je celý obsah knihy z roku 2020, dokonce z jeho druhé poloviny. Proto, když si ji otevřete dnes, budou informace nejaktuálnější, jak můžou být. A přitom jsou na papíru v knize s ISBN, kterou právě držíte v rukách.

Děkuji!

Takže ještě jednou, děkuji autorů, sponzorům a všem, kteří se na knížce 123 tipů pro online a affiliate marketing podíleli. Výsledek stojí za to!

Sdílet článek
Štefan Polgári
Founder Ecommerce Bridge & Dognet

Spoluzakladatel projektu Ecommerce Bridge a ředitel affiliate sítě Dognet, která aktuálně působí na Slovensku, Česku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Trh klesá, no affiliate síť Dognet hlásí meziroční nárůst výkonu Black Friday
6min. doba čtení

Trh klesá, no affiliate síť Dognet hlásí meziroční nárůst výkonu Black Friday

Black Friday je jednou z největších a nejdůležitějších událostí pro celý segment e-commerce. Již mnoho let se nejedná pouze o jeden den, ale obvykle o celý týden, který se nazývá “Black week”. V podstatě však e-shopy nasazují slevy již od začátku listopadu. Proto je listopad nejsilnějším měsícem e-commerce sezóny.

Zuzana Riglerová Zuzana Riglerová
Key Relationship Manager
Přečíst článek
Dognet posiluje na maďarském trhu a vydává exkluzivní expanzní guideline na podporu affiliate publisherů
3min. doba čtení

Dognet posiluje na maďarském trhu a vydává exkluzivní expanzní guideline na podporu affiliate publisherů

Affiliate síť Dognet podporuje affiliate marketing již více než 10 let nejen na Slovensku, ale i v sousedních zemích a na Balkáně. Protože síť dlouhodobě pozoruje nevyužitý potenciál maďarského trhu, představila letos v létě novou iniciativu nazvanou expanzní guideline. V něm publisheri najdou vše, co by mohli potřebovat při expanzi na tento trh s partnerskými projekty.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+