2min. doba čtení

Neseď doma a pojď zjistit, co je nového ve světě e-commerce!

Už v září můžeš zažít event, na kterém se budeš fyzicky nacházet, a dokonce se i hodně dozvíš. Upterdam chystá e-commerce konferenci, která ti pomůže nakopnout tvůj byznys UP.

Neseď doma a pojď zjistit, co je nového ve světě e-commerce!

Co je konference Upterdam?

Nadupaná konference spojená s e-commerce veletrhem pro všechny e-shopaře. Už počtvrté se Upterdam spojuje s úspěšnými lídry na slovenském i českém trhu, aby společně poskytli cenné zkušenosti z praxe.

Pokud jsi malý nebo střední e-shopař, můžeš se takto jednoduše zorientovat ve světě elektronického obchodu, dat či marketingu. Poslední rok nám ukázal, že změny se dokážou dít rychle a úspěch přeje připraveným.

Udělej něco pro svůj online byznys i ty a kup si vstupenku ještě dnes >>

Cenné informace, které se vyplatí poznačit si do diáře

Konference je naplánovaná na 14. září 2021. Nemusíš se obávat korony ani stísněných prostor. Na místě budou zajištěná aktuální pandemická opatření.

Pokud očekáváš nadUPaný program, určitě nebudeš zklamaný

Konference bude rozdělená na rozhovory, panelové diskuze a workshopy. Zastřeší a dá odpovědi ve všech oblastech, které se ve světě e-commerce objevují. Dozvíš se, jak správně vylepšit svůj byznys, získáš praktické zkušenosti a rozšíříš si obzory.

Velká jména, velké firmy

Už uvedené obzory ti rozšíří skutečně významná jména v oblasti e-commerce, která pocházejí z významných firem a značek. Můžeš se těšit na představitele firem Expandeco, Packeta (Zásilkovna), Abra, Effectix, Blueweb, Dexfinity, Webglobe Yegon, Trustpay a mnoho dalších. Celou konferenci bude moderovat ostřílený Kamil Aujeský.

Nemusíš jen sedět a poslouchat

Všechny firmy uvidíš vystavovat v obrovské expo aréně. Je dostupná úplně zdarma a ty máš příležitost zeptat se na všechno, co tě zajímá, získat nové kontakty, či dokonce navázat spolupráce.

Co s hrozící třetí vlnou?

Výhoda online světa je ta, že ani nepříznivá situace s virem tě v ničem nezastaví. V případě zákazu eventů z důvodu třetí vlny proběhne konference Upterdam online. O nic tedy nepřijdeš, můžeš pouze získat.

Chci svůj lístek na konferenci Upterdam >>

Sdílet článek
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+