2min. doba čtení

Neseď doma a pojď zjistit, co je nového ve světě e-commerce!

Už v září můžeš zažít event, na kterém se budeš fyzicky nacházet, a dokonce se i hodně dozvíš. Upterdam chystá e-commerce konferenci, která ti pomůže nakopnout tvůj byznys UP.

Neseď doma a pojď zjistit, co je nového ve světě e-commerce!

Co je konference Upterdam?

Nadupaná konference spojená s e-commerce veletrhem pro všechny e-shopaře. Už počtvrté se Upterdam spojuje s úspěšnými lídry na slovenském i českém trhu, aby společně poskytli cenné zkušenosti z praxe.

Pokud jsi malý nebo střední e-shopař, můžeš se takto jednoduše zorientovat ve světě elektronického obchodu, dat či marketingu. Poslední rok nám ukázal, že změny se dokážou dít rychle a úspěch přeje připraveným.

Udělej něco pro svůj online byznys i ty a kup si vstupenku ještě dnes >>

Cenné informace, které se vyplatí poznačit si do diáře

Konference je naplánovaná na 14. září 2021. Nemusíš se obávat korony ani stísněných prostor. Na místě budou zajištěná aktuální pandemická opatření.

Pokud očekáváš nadUPaný program, určitě nebudeš zklamaný

Konference bude rozdělená na rozhovory, panelové diskuze a workshopy. Zastřeší a dá odpovědi ve všech oblastech, které se ve světě e-commerce objevují. Dozvíš se, jak správně vylepšit svůj byznys, získáš praktické zkušenosti a rozšíříš si obzory.

Velká jména, velké firmy

Už uvedené obzory ti rozšíří skutečně významná jména v oblasti e-commerce, která pocházejí z významných firem a značek. Můžeš se těšit na představitele firem Expandeco, Packeta (Zásilkovna), Abra, Effectix, Blueweb, Dexfinity, Webglobe Yegon, Trustpay a mnoho dalších. Celou konferenci bude moderovat ostřílený Kamil Aujeský.

Nemusíš jen sedět a poslouchat

Všechny firmy uvidíš vystavovat v obrovské expo aréně. Je dostupná úplně zdarma a ty máš příležitost zeptat se na všechno, co tě zajímá, získat nové kontakty, či dokonce navázat spolupráce.

Co s hrozící třetí vlnou?

Výhoda online světa je ta, že ani nepříznivá situace s virem tě v ničem nezastaví. V případě zákazu eventů z důvodu třetí vlny proběhne konference Upterdam online. O nic tedy nepřijdeš, můžeš pouze získat.

Chci svůj lístek na konferenci Upterdam >>

Sdílet článek
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií
3min. doba čtení

E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií

Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se v nejbližších dnech sjedou do Prahy a představí nejnovější trendy. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, se uskuteční na přelomu února a března. Propojí se s E15 Technologic Festivalem a láká na spíkry z Shipmonku, Rohlíku, Zásilkovny, Heureka Group nebo Productboardu. 

Redakce Redakce
Přečíst článek
Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!
10min. doba čtení

Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!

Pro mnoho e-shopů začíná pomalu, ale jistě těžké období. Ústup koronavirových opatření, začátek války na Ukrajině a s ní související nástup ekonomické recese pravděpodobně ukončí hody, které v e-commerce světě poslední dva roky panovaly a odrazí se v nižší ochotě nakupovat ze strany spotřebitelů. Přesto je zde nemálo e-shopů, které se s nastalou situací vyrovnávají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+