Zajímá mě
9. září 2021
9. září 2021

Neseď doma a pojď zjistit, co je nového ve světě e-commerce!

2 min čtení

Už v září můžeš zažít event, na kterém se budeš fyzicky nacházet, a dokonce se i hodně dozvíš. Upterdam chystá e-commerce konferenci, která ti pomůže nakopnout tvůj byznys UP.

Co je konference Upterdam?

Nadupaná konference spojená s e-commerce veletrhem pro všechny e-shopaře. Už počtvrté se Upterdam spojuje s úspěšnými lídry na slovenském i českém trhu, aby společně poskytli cenné zkušenosti z praxe.

Pokud jsi malý nebo střední e-shopař, můžeš se takto jednoduše zorientovat ve světě elektronického obchodu, dat či marketingu. Poslední rok nám ukázal, že změny se dokážou dít rychle a úspěch přeje připraveným.

Udělej něco pro svůj online byznys i ty a kup si vstupenku ještě dnes >>

Cenné informace, které se vyplatí poznačit si do diáře

Konference je naplánovaná na 14. září 2021. Nemusíš se obávat korony ani stísněných prostor. Na místě budou zajištěná aktuální pandemická opatření.

Pokud očekáváš nadUPaný program, určitě nebudeš zklamaný

Konference bude rozdělená na rozhovory, panelové diskuze a workshopy. Zastřeší a dá odpovědi ve všech oblastech, které se ve světě e-commerce objevují. Dozvíš se, jak správně vylepšit svůj byznys, získáš praktické zkušenosti a rozšíříš si obzory.

Velká jména, velké firmy

Už uvedené obzory ti rozšíří skutečně významná jména v oblasti e-commerce, která pocházejí z významných firem a značek. Můžeš se těšit na představitele firem Expandeco, Packeta (Zásilkovna), Abra, Effectix, Blueweb, Dexfinity, Webglobe Yegon, Trustpay a mnoho dalších. Celou konferenci bude moderovat ostřílený Kamil Aujeský.

Nemusíš jen sedět a poslouchat

Všechny firmy uvidíš vystavovat v obrovské expo aréně. Je dostupná úplně zdarma a ty máš příležitost zeptat se na všechno, co tě zajímá, získat nové kontakty, či dokonce navázat spolupráce.

Co s hrozící třetí vlnou?

Výhoda online světa je ta, že ani nepříznivá situace s virem tě v ničem nezastaví. V případě zákazu eventů z důvodu třetí vlny proběhne konference Upterdam online. O nic tedy nepřijdeš, můžeš pouze získat.

Chci svůj lístek na konferenci Upterdam >>

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.