2min. doba čtení

Největší e-commerce konference v Česku se odehraje již na konci května

V úterý 28. května 2024 se bude v Martinickém paláci na Pražském hradě konat největší e-commerce konference v České republice. Nese název GECOM – Global Ecommerce Congress a těšit se můžete na nadupaný program vedený těmi nejžádanějšími profíky z oboru.

Největší e-commerce konference v Česku se odehraje již na konci května
Zdroj: Gecom

Účastníci se mohou těšit na širokou škálu témat, včetně customer experience, personalizace e-shopů, logistiky, marketplaces, omnichannel přístupu a mnoho dalšího. Akci budou provázet tři hlavní panely, které se budou věnovat budoucnosti e-commerce v Evropě, dodržování předpisů a férové hospodářské soutěži a současným trendům a příležitostem v e-commerce a jeho regulaci.

Nadupaný program a možnost setkání se spaekery

Pro účastníky je připraven bohatý program, který zahrnuje celodenní networking, využití PCE networkingové aplikace, online videa po skončení akce, after-party a možnost setkání a konverzace s významnými řečníky. Navíc budou mít příležitost navázat kontakt s investory, startupy a foundery. Během celého dne bude k dispozici catering a občerstvení.

Špičková jména z oblasti e-commerce

Seznam řečníků GECOM je impresivní a zahrnuje špičkové osobnosti z e-commerce scény. Nechybí mezi nimi ex CEO Heureky Tomáš  Braverman,  co-founderka Holek z marketingu Pavlína Louženská, CEO Campiri Lukáš Janušek, Vice President Hospodářské komory Tomáš Prouza ani první dáma České republiky Eva Pavlová. Kromě toho se na konferenci představí i zahraniční hosté, včetně CEO Shopify plus Adama Pearce, spoluzakladatele Quickfire digital Nathana Lomaxa či Shopify experta Davida Simoesa.

Kupte si Early Bird vstupenky jen za 6 900 Kč

Pro veřejnost jsou k dispozici dva typy vstupenek: Visitor a VIP. Visitor vstupenka, za cenu 4 900 Kč, zahrnuje plný přístup k programu  konference. VIP vstupenka za 9 900 Kč zajišťuje exkluzivní přístup k VIP cateringu, VIP zóně, možnost setkat se řečníky a přístup na GLOBAL INVEST SUMMIT, který se bude konat souběžně na stejném místě. Do 10. dubna pro vás však máme Early bird vstupenky jen za 6 900 Kč. Tak neváhejte a kupte si je zde.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+