2min. doba čtení

Na Slovensko přichází nová kurýrní společnost, v Praze otevřela pobočku již v červnu

Slovensko, ale především Bratislava, může na podzim očekávat příchod nové kurýrní společnosti. Ukrajinská doručovací společnost Nova Post se v rámci svého vstupu na nové trhy zaměřuje na země s početnou ukrajinskou menšinou. Informuje o tom televize Markíza.

Na Slovensko přichází nová kurýrní společnost, v Praze otevřela pobočku již v červnu

Nova Post míří do Bratislavy

Slovensko, ale především Bratislava, může na podzim očekávat příchod nové kurýrní společnosti. Ukrajinská doručovací společnost Nova Post v rámci svého vstupu na nové trhy míří do zemí s početnou ukrajinskou menšinou.

“Nejnověji, ve třetím čtvrtletí roku 2023, vstoupíme na slovenský trh. Zatím to bude Bratislava,” uvedl Volodymyr Sterenčuk, generální ředitel společnosti Nova Post pro Českou republiku.

Než společnost plně pronikne na místní trh, chce pracovat na doručování zásilek mezi Slovenskem a Ukrajinou. Konkrétnější plány pro Slovensko nechtěli Ukrajinci prozradit.

Týdenní podcast UPdate

Nova Post nedávno vstoupila na český trh. Na začátku června otevřela svou první pobočku v Praze. Později plánuje rozšířit své zásilky do dalších českých měst.

“Letos otevřeme další pobočky v Praze a Brně a do rozvoje společnosti v České republice investujeme tři miliony korun (přes 127 tisíc eur),” vysvětlil Vjačeslav Klymov, spolumajitel skupiny Nova Post.

Nova Post, skupina ukrajinských a mezinárodních společností, již dříve otevřela své pobočky v Polsku, Litvě a Moldavsku. Před jejich otevřením na Slovensku se plánuje zaměřit na Německo a Rumunsko.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+