2min. doba čtení

Na Slovensko přichází nová kurýrní společnost, v Praze otevřela pobočku již v červnu

Slovensko, ale především Bratislava, může na podzim očekávat příchod nové kurýrní společnosti. Ukrajinská doručovací společnost Nova Post se v rámci svého vstupu na nové trhy zaměřuje na země s početnou ukrajinskou menšinou. Informuje o tom televize Markíza.

Na Slovensko přichází nová kurýrní společnost, v Praze otevřela pobočku již v červnu

Nova Post míří do Bratislavy

Slovensko, ale především Bratislava, může na podzim očekávat příchod nové kurýrní společnosti. Ukrajinská doručovací společnost Nova Post v rámci svého vstupu na nové trhy míří do zemí s početnou ukrajinskou menšinou.

“Nejnověji, ve třetím čtvrtletí roku 2023, vstoupíme na slovenský trh. Zatím to bude Bratislava,” uvedl Volodymyr Sterenčuk, generální ředitel společnosti Nova Post pro Českou republiku.

Než společnost plně pronikne na místní trh, chce pracovat na doručování zásilek mezi Slovenskem a Ukrajinou. Konkrétnější plány pro Slovensko nechtěli Ukrajinci prozradit.

Týdenní podcast UPdate

Nova Post nedávno vstoupila na český trh. Na začátku června otevřela svou první pobočku v Praze. Později plánuje rozšířit své zásilky do dalších českých měst.

“Letos otevřeme další pobočky v Praze a Brně a do rozvoje společnosti v České republice investujeme tři miliony korun (přes 127 tisíc eur),” vysvětlil Vjačeslav Klymov, spolumajitel skupiny Nova Post.

Nova Post, skupina ukrajinských a mezinárodních společností, již dříve otevřela své pobočky v Polsku, Litvě a Moldavsku. Před jejich otevřením na Slovensku se plánuje zaměřit na Německo a Rumunsko.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN
3min. doba čtení

Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN

V době, kdy digitální transformace mění podobu globální ekonomiky, se stále častěji zkoumají důsledky tohoto rychlého posunu pro životní prostředí. Zpráva o digitální ekonomice, za kterou stojí OSN, se zaměřuje na tento zásadní problém a zdůrazňuje potřebu vyvážit technologický pokrok s udržitelností životního prostředí.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU
3min. doba čtení

Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU

Čínský prodejce rychlé módy Shein zaznamenal obrovský růst a očekává se, že ještě letos vstoupí na londýnskou burzu. Evropští úředníci jsou však znepokojeni agresivními strategiemi společnosti v oblasti oslovování zákazníků. Jednou z nich je hra Shein, která poskytuje bezplatné produkty výměnou za doporučení nových uživatelů do aplikace.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+