1min. doba čtení

Místo názvu produktu omluva od Chat GPT. Amazon doplatil na používání umělé inteligence

Stejně jako mnoho dalších společností, i Amazon začal využívat umělou inteligenci ve svém podnikání. Tentokrát se to však vymklo kontrole. Místo jasných názvů produktů se zákazníci dočtou, že jejich požadavek porušuje zásady OpenAI.

Místo názvu produktu omluva od Chat GPT. Amazon doplatil na používání umělé inteligence
Zdroj: The Verge

Portál The Verge informoval o rostoucím počtu položek na webu Amazonu s názvy jako “Je mi líto, ale tento požadavek nemohu splnit, porušuje zásady používání OpenAI.” a podobné varianty.

Zdroj: The Verge

Je to proto, že prodejci na Amazonu používají k vytváření produktových karet službu ChatGPT. Až dosud to bylo v pořádku, ale s nárůstem zneužívání umělé inteligence k vytváření komerčních produktů se společnost OpenAI rozhodla říci dost. Když si AI všimne, že se někdo věnuje těmto aktivitám, vyhodí varování: “Je nám líto, váš požadavek porušuje zásady OpenAI.”

Mluvčí společnosti Amazon, Maria Boschettiová, řekla serveru The Verge: “Usilovně pracujeme na tom, abychom zákazníkům poskytli spolehlivý nákupní zážitek, včetně požadavku, aby prodejci třetích stran poskytovali přesné a informativní výpisy produktů. Dotyčné výpisy jsme odstranili a pokračujeme ve vylepšování našich systémů.”

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Jak nejlépe vybrat performance agenturu či freelancera
22min. doba čtení

Jak nejlépe vybrat performance agenturu či freelancera

Při výběru poskytovatele marketingových služeb pro váš e-shop nebo jiný projekt máte na trhu několik možností. Při tomto výběru je velmi důležité, abyste se dokázali správně rozhodnout, ale také abyste dokázali nastavit správná očekávání. Také se správně ptejte a dávejte si pozor na “red flags”, kdy by vaše volba mohla skončit odlehčením účtu o několik […]

Martin Bulák Martin Bulák
CEO & PPC špecialista / BOOSTERS
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+