1min. doba čtení

Místo názvu produktu omluva od Chat GPT. Amazon doplatil na používání umělé inteligence

Stejně jako mnoho dalších společností, i Amazon začal využívat umělou inteligenci ve svém podnikání. Tentokrát se to však vymklo kontrole. Místo jasných názvů produktů se zákazníci dočtou, že jejich požadavek porušuje zásady OpenAI.

Místo názvu produktu omluva od Chat GPT. Amazon doplatil na používání umělé inteligence
Zdroj: The Verge

Portál The Verge informoval o rostoucím počtu položek na webu Amazonu s názvy jako “Je mi líto, ale tento požadavek nemohu splnit, porušuje zásady používání OpenAI.” a podobné varianty.

Zdroj: The Verge

Je to proto, že prodejci na Amazonu používají k vytváření produktových karet službu ChatGPT. Až dosud to bylo v pořádku, ale s nárůstem zneužívání umělé inteligence k vytváření komerčních produktů se společnost OpenAI rozhodla říci dost. Když si AI všimne, že se někdo věnuje těmto aktivitám, vyhodí varování: “Je nám líto, váš požadavek porušuje zásady OpenAI.”

Mluvčí společnosti Amazon, Maria Boschettiová, řekla serveru The Verge: “Usilovně pracujeme na tom, abychom zákazníkům poskytli spolehlivý nákupní zážitek, včetně požadavku, aby prodejci třetích stran poskytovali přesné a informativní výpisy produktů. Dotyčné výpisy jsme odstranili a pokračujeme ve vylepšování našich systémů.”

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
10 výzev k akci (CTA), které zvýší vaše konverze
4min. doba čtení

10 výzev k akci (CTA), které zvýší vaše konverze

Znáte ten pocit, když si přečtete zajímavý článek, podíváte se na poutavý obrázek, projdete celý obsah a… a zanecháte za sebou jen tichou přehlídku? To je běžná realita dnešního webu, kde jsme bombardováni informacemi. Ale co kdyby to mohlo být jinak? Co kdybychom mohli z pasivních návštěvníků udělat aktivní účastníky?

Andrej Kajan Andrej Kajan
CEO
Přečíst článek
6 tipů, jak vybrat správnou prodejní platformu pro prodej přes internet
9min. doba čtení

6 tipů, jak vybrat správnou prodejní platformu pro prodej přes internet

Prodej přes internet patří v dnešní době mezi nejpohodlnější způsoby prodeje. Nemusíte mít kamenný obchod, za který platíte pronájem. Stačí si jen vybrat vhodnou prodejní platformu, která bude odpovídat vašemu produktu, technickým zkušenostem a finančním možnostem. Taková platforma vám výrazně zjednoduší celý proces prodeje. Jak prodávat přes internet co nejjednodušeji?

Martin Semerád Martin Semerád
Marketing SimpleShop
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+