3 min. doba čtení

Meet&Deal vol4 Bratislava: Nejvýživnější networking poprvé jede za hranice

Nejvýživnější networking se vydává na Slovensko, kde mohou podnikatelé, investoři, influenceři nebo oboroví specialisté okusit další pokračování s názvem Meet&Deal vol4. Tento jedinečný event se uskuteční 20. února 2025 v moderním eventovém prostoru od Michala Novotného alias Yakshy SPACE by HAAS v Bratislavě, které se promění v líheň nových spoluprací.

André Kohout André Kohout
Founder, Meet&Deal
Meet&Deal vol4 Bratislava: Nejvýživnější networking poprvé jede za hranice
Zdroj: Meet&Deal vol3

Meet&Deal je unikátní koncept eventů zaměřených na networking, které doplňuje doprovodný program v podobě networkingových aktivit nebo panelové diskuze. Tato akce pravidelně přitahuje úspěšné podnikatele, investory, influencery, oborové specialisty a špičky z oblasti e-commerce z České republiky a Slovenska. V minulosti tento koncept už okusili například Erika Eliášová – CEO Erika Fashion, Ruslan Skopal – CEO Trenýrkárna, Milan Polák – investor nebo Tomáš Braverman – CEO Slevomat Group. Na místě nebudou chybět ani tradiční propojovátoři, kteří vám pomůžou se seznámením a navázáním obchodních vztahů, pokud nevíte, jak začít, nebo zkrátka potřebujete dodat jistotu při seznamování.

Podle foundera Meet&Deal, Andrého Kohouta, bratislavský ročník odstartuje nabitý rok 2025, který prozatím čítá dalších 5 eventů: „Po úspěchu předchozích akcí jsme se rozhodli posunout Meet&Deal za hranice Česka. Ze Slovenska k nám do Prahy jezdí celá řada úspěšných podnikatelů. A tak pojedeme nyní mi za nimi. S tím nám mimo jiné pomůže Aspekta Plzeň, se kterou jsme uzavřeli partnerství na rok 2025 a poskytne nám dva vozy na přepravu Meet&Deal týmu. Jako další zastávku jsme si proto vybrali Bratislavu, kde očekáváme účast až 200 lidí. Nové prostředí prověří náš koncept, vytáhne nás z pražské komfortní zóny a nabídne spoustu nových networkingových možností. Účastníky čeká spousta doprovodných aktivit a taky tradiční panelová diskuze. Na jaké téma? S odhalením ještě chvíli počkám, ale rozhodně se je na co těšit,“ říká Kohout.

Zdroj: Meet&Deal vol3

Na Meet&Deal potkáte celou řadu zajímavých lidí, což představuje velké množství příležitostí navazovat nové kontakty a prohlubovat stávající vztahy. Na předchozích eventech se uzavíraly spolupráce za stovky tisíc až miliony korun. Kromě nejvýživnějšího networkingu se mohou hosté těšit na další zajímavé aktivity, ať už v rámci organizace Meet&Deal nebo jejich partnerů. Nebude chybět ani skvělý catering a míchané nápoje, které již od prvního ročníku zajišťuje partner Alkohol.cz.

Jsem nadšený, že se nám podařilo navázat spolupráci s novými partnery, kteří pomohou posunout Meet&Deal vol4 na další úroveň. Také mě těší prohloubení vztahů s těmi stávajícími. Ve spolupráci pokračujeme s Mailkit a Fajn rádio a k tomu jsme opět obnovili partnerství se Shoptet Premium. Nově se k nám přidal také CzechCrunch,“ dodává André Kohout.

Na Meet&Deal vol4 se ukáže celá řada inspirativních hostů. Svou účast potvrdili Tatiana Ondrejková – CEO & Co-founder Pelikan.sk, Jaroslav Chrapko – Founder Dedoles, Rastislav Kiavčin – Founder Digitálci, Michal Pastier – Creative Director & Co-founder Darwin & the Machines, Leo Prema – CEO Infinity Masters, Imrich Kovaľ – CEO MERINEO nebo content creatoři Adam Štrba a Jana Kočišová.

Meet&Deal vol4 se koná 20. února 2025 v eventovém prostoru SPACE by HAAS v Bratislavě. Vstupenky pořídíte pouze na webu www.meetdeal.cz/vol4.

Zdroj: Meet&Deal vol3

Tisková zpráva

Sdílet článek
André Kohout
Founder, Meet&Deal
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Jak se z Bašty stala bašta e-shopů. Report z Ecommerce Bridge LIVE v Bardejově
4 min. doba čtení

Jak se z Bašty stala bašta e-shopů. Report z Ecommerce Bridge LIVE v Bardejově

Když jsme koncem března spustili prodej vstupenek na Ecommerce Bridge LIVE v Bardejově, nestačili jsme se divit, jak rychle se místa plní. Nakonec jsme se dostali na dvojnásobek běžné účasti na našich regionálních eventech. Bardejov žije nejen úžasnou historií, ale i současným e-commerce.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief, Ecommerce Bridge
Přečíst článek
Marketing, data, růst. Na Ecommerce Bridge LIVE v Trnavě se mluvilo věcně a bez omáčky
4 min. doba čtení

Marketing, data, růst. Na Ecommerce Bridge LIVE v Trnavě se mluvilo věcně a bez omáčky

Série konferencí Ecommerce Bridge LIVE v Trnavě opět potvrdila, že o e-commerce se dá mluvit srozumitelně, věcně a zároveň inspirativně. V příjemné atmosféře, která spojovala lokální e-shopaře, marketéry i zkušené hráče z praxe, se rozebírala témata od marketingové strategie přes data a logistiku až po značku a zákaznickou zkušenost.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief, Ecommerce Bridge
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+