2min. doba čtení

LinkedIn představuje nové možnosti networkování

Podle společnosti LinkedIn stráví téměř čtvrtina lidí budováním a udržováním své profesní sítě 6 – 10 hodin denně, což představuje více než 300 hodin ročně. Platforma proto postavila nové nástroje na umělé inteligenci, aby bylo budování sítě kontaktů jednodušší a relevantnější.

LinkedIn představuje nové možnosti networkování
Zdroj: Depositphotos

Abyste mohli začít budovat svou síť, je tu nová karta “Grow”, která se zaměřuje na správu vašich stávajících připojení a vyhledávání relevantních lidí, které můžete do své sítě přidat. V části “People you may know” vám LinkedIn poskytuje personalizovaná doporučení na základě miliard spojení a interakcí na platformě.

Karta “Catch up” se pak zaměřuje na objevování důvodů, proč se znovu spojit se svou sítí. Pomůže vám odhalit události, jako je nástup do nové práce, oslava pracovního výročí nebo narozenin nebo otevření nové pozice. Můžete tak oslovit své kontakty, poblahopřát jim a využít těchto příležitostí k navázání nové komunikace nebo k jejímu pokračování.

“Jednou z největších výzev při navazování kontaktů je navázat s někým první rozhovor. Prázdná stránka může být nesmírně skličující. Nyní mohou předplatitelé služby Premium využít sílu umělé inteligence, která jim pomůže sestavit zprávu, jež bude čerpat informace jak z vašeho profilu, tak z osoby, se kterou chcete konverzovat – ať už je ve vaší síti, nebo mimo ni,” říká Naman Goel, produktový ředitel společnosti LinkedIn.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+