2min. doba čtení

Letenky cez Uber? Společnost rozšiřuje nabídku služeb

Uber přichází s novou funkcí, která zákazníkům umožní rezervovat lety přímo v aplikaci. Zatím jen ve Velké Británii. Díky partnerství se společností Hopper, která se zabývá srovnáváním cen letenek, může Uber rozšířit nabídku svých služeb a vytvořit komplexní nástroj pro cestování.

Letenky cez Uber? Společnost rozšiřuje nabídku služeb

Rezervace letenek přes Uber

Nová funkce bude v létě k dispozici všem uživatelům Uberu ve Velké Británii. Uber nabídne zákazníkům řadu výhod včetně fixace jízdného, záruky zrušení letu, možnosti zrušit a změnit let bez udání důvodu a VIP podpory. Uber plánuje nabízet vnitrostátní i mezinárodní lety.

Andrew Brem, generální ředitel společnosti Uber UK, k tomu řekl: “Jsme rádi, že můžeme přivítat rezervaci letenek jako nejnovější přírůstek do naší nabídky služeb. Ať už cestujete služebně, nebo za zábavou, naše nová funkce vám umožní snadno a pohodlně rezervovat a spravovat lety – v aplikaci Uber stačí minuta. Díky této funkci je naše aplikace o krok blíž tomu, aby se stala skutečně komplexním řešením pro všechny potřeby zákazníků.”

Frederic Lalonde, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Hopper, dodal: “Naše iniciativa B2B, Hopper Cloud, umožnila zcela bezproblémovou integraci našich služeb pro spolujízdu do ekosystému Uberu. Tato nová spolupráce nabídne uživatelům Uberu široký výběr, transparentnost a flexibilitu při rezervaci letů, a to vše na jednom místě a v aplikaci, na kterou jsou zvyklí.”

Zdroj: Fintechcowboys

Týdenní podcast UPdate

Levnější letenky?

Uber tímto krokem vstupuje do oblasti rezervací letenek a posiluje svou pozici komplexní cestovní platformy. Zákazníci ve Velké Británii se mohou těšit na pohodlnější a transparentnější způsob rezervace letů. Je třeba dodat, že tímto krokem Uber také následuje trend velkých technologických společností, které se snaží konsolidovat co nejvíce aplikací a funkcí pod jednu střechu.

Z obchodního hlediska je také důležité poznamenat, že v oblasti aplikací pro sledování letů existuje poměrně velký počet společností, a proto existuje silná cenová konkurence. Bude zajímavé sledovat, co se stane s odvětvím po vstupu velké společnosti, jako je Uber, která je schopna fungovat se ztrátou, a tím stanovit likvidační cenu pro řadu svých konkurentů v odvětví.

Credit: Coverager.com

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+