2min. doba čtení

Konference SEO Restart slaví 10. výročí a nabízí unikátní program

Digitální agentura Taste představuje už 10. ročník konference SEO Restart. Tato akce opět nabídne unikátní program, který osloví jak zkušené odborníky, tak i nadějné specialisty, kteří se teprve seznamují s tajemstvími SEO.

Konference SEO Restart slaví 10. výročí a nabízí unikátní program
Zdroj: SEO Restart

Jubilejní výročí bude zároveň skvělou příležitostí osobně potkat významné osobnosti oboru SEO, jako jsou Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Martin Žatkovič, Roman Teuschel, Martin Kopta nebo Sarah Presh a ohlédnout se společně s nimi za uplynulou dekádou.

Roman Teuschel, CEO eVisions & Co-Founder Digisemestr Online, nabídne přednášku na téma expanze na zahraniční trhy. Jeho prezentace slibuje framework pro úspěšný vstup na nové trhy a odhalení zásadních odlišností a zajímavostí regionů DACH & CEE.

Martin Žatkovič, ze Seznam.cz, položí provokativní otázku, zda jako SEO konzultanti můžeme uspět v Goog enough světě. Ve 25 minutách shrne výzvy a příležitosti, které přináší stále se měnící prostředí SERP. Přinese návody, jak efektivně reagovat na nástrahy budoucnosti a jak úspěšně využít nové technologie, včetně strojového učení a AI.

Richard Klačko, z agentury Taste, nabídne prezentaci „Klíčovka s AI pohonem” ve které odhalí, jak s týmem naučili ChatGPT klasifikovat analýzy klíčových slov a jaké výhody toto spojení přináší do světa digitálního marketingu. Na pódiu dále vystoupí se svou přednáškou Martin Kopta a Jakub Goldmann a společně se sklouznou na nové vlně WYSIWYG nástrojů.

Tomáš Zahálka odtajní tipy pro Shoptet a Martin Michálek představí metriku rychlosti INP. Vojtěch Fiala s námi zase efektivně vytěží spolupráci SEO a PR a Martina Zrzavá Libřická nám ukáže, jak by měly vývojové týmy lépe komunikovat.

Závěr konference přinese očekávanou panelovou diskuzi se známými tvářemi oboru plnou inspirativních pohledů na minulost i budoucnost SEO. Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Šárka Jakubcová a Dušan Janovský se sejdou, aby zhodnotili největší milníky, omyly a proměny, kterými SEO prošlo za poslední dekádu. Nebude chybět ani Pavel Ungr. Během této diskuze bude zdůrazněna role datové analytiky a význam technického SEO v dnešní době.

Těšte se na přednášky, diskuse a celý doprovodný program včetně výborného cateringu a afterparty. 10. ročník konference SEO Restart slibuje nejen hluboké poznatky a praktické zkušenosti, ale také výjimečný den ve společnosti známých jmen i legend SEO oboru. Vstupenky k dostání na webu www.seorestart.cz.

Využijte výjimečný slevový kód seorestart10.

Využijte slevu na SEO konferenci
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+