2min. doba čtení

Konference SEO Restart slaví 10. výročí a nabízí unikátní program

Digitální agentura Taste představuje už 10. ročník konference SEO Restart. Tato akce opět nabídne unikátní program, který osloví jak zkušené odborníky, tak i nadějné specialisty, kteří se teprve seznamují s tajemstvími SEO.

Konference SEO Restart slaví 10. výročí a nabízí unikátní program
Zdroj: SEO Restart

Jubilejní výročí bude zároveň skvělou příležitostí osobně potkat významné osobnosti oboru SEO, jako jsou Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Martin Žatkovič, Roman Teuschel, Martin Kopta nebo Sarah Presh a ohlédnout se společně s nimi za uplynulou dekádou.

Roman Teuschel, CEO eVisions & Co-Founder Digisemestr Online, nabídne přednášku na téma expanze na zahraniční trhy. Jeho prezentace slibuje framework pro úspěšný vstup na nové trhy a odhalení zásadních odlišností a zajímavostí regionů DACH & CEE.

Martin Žatkovič, ze Seznam.cz, položí provokativní otázku, zda jako SEO konzultanti můžeme uspět v Goog enough světě. Ve 25 minutách shrne výzvy a příležitosti, které přináší stále se měnící prostředí SERP. Přinese návody, jak efektivně reagovat na nástrahy budoucnosti a jak úspěšně využít nové technologie, včetně strojového učení a AI.

Richard Klačko, z agentury Taste, nabídne prezentaci „Klíčovka s AI pohonem” ve které odhalí, jak s týmem naučili ChatGPT klasifikovat analýzy klíčových slov a jaké výhody toto spojení přináší do světa digitálního marketingu. Na pódiu dále vystoupí se svou přednáškou Martin Kopta a Jakub Goldmann a společně se sklouznou na nové vlně WYSIWYG nástrojů.

Tomáš Zahálka odtajní tipy pro Shoptet a Martin Michálek představí metriku rychlosti INP. Vojtěch Fiala s námi zase efektivně vytěží spolupráci SEO a PR a Martina Zrzavá Libřická nám ukáže, jak by měly vývojové týmy lépe komunikovat.

Závěr konference přinese očekávanou panelovou diskuzi se známými tvářemi oboru plnou inspirativních pohledů na minulost i budoucnost SEO. Marek Prokop, Zdeněk Dvořák, Šárka Jakubcová a Dušan Janovský se sejdou, aby zhodnotili největší milníky, omyly a proměny, kterými SEO prošlo za poslední dekádu. Nebude chybět ani Pavel Ungr. Během této diskuze bude zdůrazněna role datové analytiky a význam technického SEO v dnešní době.

Těšte se na přednášky, diskuse a celý doprovodný program včetně výborného cateringu a afterparty. 10. ročník konference SEO Restart slibuje nejen hluboké poznatky a praktické zkušenosti, ale také výjimečný den ve společnosti známých jmen i legend SEO oboru. Vstupenky k dostání na webu www.seorestart.cz.

Využijte výjimečný slevový kód seorestart10.

Využijte slevu na SEO konferenci
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+