3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení z rozmanitých úhlů pohledu.

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
Zdroj: Taste

Jan Makovička, CEO digitální agentury Taste, vidí v konferenci Project Restart přínos nejen pro projektové manažery, ale třeba i pro team leadery nebo freelance konzultanty: „Projektové řízení je dnes alfou a omegou každého úspěšného byznysu. V Tastu ladíme procesy na každodenní bázi a chceme naše i cizí know-how předávat dál. V letošním Project Restartu jsme se vedle inspirativních myšlenek zaměřili zvláště na konkrétní témata vzatá přímo z praxe.“

Konferenci otevřou dvě mediálně známé osobnosti Radovan Vávra a Marian Jelínek. Radovan v detailu představí principy dobrého manažera, a to od rozhodování až po delegování a motivaci týmu. Marian zase nechá účastníkům konference nahlédnout do vnitřního světa vítězů a ukáže efektní techniky, jak dosahovat co nejlepších výsledků.

xr:d:DAF1EnA10nE:15,j:1986511675883645361,t:24040816

Následovat bude Marie Havlíčková, SVP of Strategy v Groupon, která předvede praktickou ukázku, jak lze otočit kormidlo velké firmy a mise za několik miliard. Michal Ptáček, zakladatel CzechCrunch, pak ve své přednášce popíše proces sebereflexe, kterým musel CzechCrunch projít, aby si i do budoucna udržel zdravý byznys. S Martinem Vasquezem, školitelem TedX speakerů, a Hanou Březinovou, zakladatelkou Inspirata, následně zabrouzdáme do problematiky psychologie a komunikace, které jsou hlavní součástí řešení každodenních problémů ve firmách.

xr:d:DAF1EnA10nE:19,j:8540375035076262681,t:24040816

Na řadu poté přijde veskrze praktický blok se čtyřmi řečníky, kteří dnes a denně řeší ty nejpalčivější otázky projektového řízení a firemních procesů. Jiří Langr, Certified OKR Master & Coach, Heureka Group, se pokusí přinést skutečnou hodnotu práce pro zákazníka, nikoliv jen iluzi úspěchu. Pavel Minář, konzultant pro Google Workspace, účastníkům dokáže, že procesy jsou úplně všude a je třeba je vyladit tak, aby bylo možné dělat co nejlepší projekty. Jan Řezáč, zakladatel House of Řezáč, poté pozve do projektového řízení i umělou inteligenci, která už dnes dokáže plánovat, schůzovat, zapisovat, taskovat, komunikovat, vyhodnocovat a řídit. Hlavně řídit!

Konference Project Restart 2024 slibuje exkluzivní know-how. Účastníci se budou moci setkat s předními osobnostmi, získat nové pohledy na projektové řízení a inspirovat se ke změně vlastního přístupu k práci. Vedle samotných přednášek je také přichystaný doprovodný program, včetně výborného cateringu a závěrečné afterparty. Vstupenky jsou k dostání na webu www.projectrestart.cz.

Využijte výjimečný slevový kód projectrestart10.

Využijte slevu na konferenci

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Odstartujte sezónu na ShopCampu, uslyšíte Jitku Dvořákovou i zkušenosti z Lega
3min. doba čtení

Odstartujte sezónu na ShopCampu, uslyšíte Jitku Dvořákovou i zkušenosti z Lega

Česká e-commerce je na cestě k černým číslům, v prvním kvartále meziročně rostla o 4 %. E-shopaři věří, že pozitivní směr přetrvá. Naději směřují k sezóně, na kterou se intenzivně připravují už od začátku roku. Inspiraci jim letos předají odborníci na jedenáctém ročníku komunitní e-commerce konferenci ShopCamp. O své zkušenosti s řízením miliardového CZC se […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
ShopRoku zná své vítěze, Heureka je vyhlásila je už popatnácté
4min. doba čtení

ShopRoku zná své vítěze, Heureka je vyhlásila je už popatnácté

Už popatnácté nákupní rádce Heureka.cz vyhlásil vítěze soutěže ShopRoku, o výhercích rozhodla odborná porota i zákazníci. Nejoblíbenější je největší český e-shop Alza.cz, speciální cenu Heureky získalo české hračkářství Hugo chodí bos, udržitelným e-shopem roku je Elis design. Výhercem kategorie Visa Special Award pro e-shopy zapojené do Heureka Marketplace je mall.cz. Ocenění za kvalitu získal knihobot.cz.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+