5min. doba čtení

Kaufland přináší nová online marketplaces pro Slovensko a Česko

Kaufland chystá v příštím roce rozšířit svůj marketplace a spustit jej i u nás. Slovensko a Česko se tím zařadí k prvním zemím, kde se online prodejcům otevřela možnost expandovat svůj online byznys po boku tak silné značky jako Kaufland.

Kaufland přináší nová online marketplaces pro Slovensko a Česko

Úspěšný e-commerce koncept z Německa

Kaufland.de patří k nejrychleji rostoucím online tržištím v Německu. Zákazníci si mohou vybrat z  30 milionů převážně non-food produktů ve více než 5 000 kategoriích. Za rozmanitost nabídky vděčí Kaufland Global Marketplace zejména 7 000 místním a mezinárodním online prodejcům.

Tento úspěšný koncept se v roce 2023 představí i v Česku a na Slovensku, kde se otevřou nová online tržiště. Online prodejci tak budou moci nabízet své zboží i na Kaufland.cz a Kaufland.sk, a tím prodávat své produkty na třech online tržištích současně. To bude možné díky jediné registraci a v rámci jednoho rozhraní.

Speciální early bird nabídka

Čeští a slovenští prodejci, kteří se registrují na nových online tržištích Kaufland.cz a Kaufland.sk již nyní, nebudou první pololetí platit základní poplatek ani provizi z prodeje a navíc získají speciální kredit na reklamu.

 • Zajistěte si nejlepší podmínky, které můžete užívat jako online prodejce hned při spuštění nových online tržišť.
 • Dostávejte v budoucnosti žhavé novinky o Kaufland.cz a Kaufland.cz jako první!

▶️ Nenechte si ujít atraktivní early bird nabídku!

Prodejci na této platformě marketplace profitují hlavně z vysokého povědomí o značce Kaufland. V Česku a na Slovensku momentálně patří mezi nejoblíbenější maloobchodní řetězce s potravinami se širokou sítí prodejen. Online tržiště tak nabídnou velký potenciál dosahu a zviditelnění zboží díky vysokému renomé značky Kaufland.

Příležitost k hromadnému prodeji můžete využít i bez vlastního e-shopu

Online tržiště Kaufland.de je lukrativní prodejní kanál, který mohou prodejci využívat i bez větších předchozích zkušeností. K tomu, abyste mohli začít prodávat, dokonce nemusíte mít ani vlastní e-shop. Online tržiště Kaufland se postarají o mnohé procesy při zpracování prodeje a odlehčují tak online prodejcům. Jako prodejce na Kaufland.de jistě oceníte tyto výhody:

 • široký dosah vaší nabídky díky vysokému povědomí značky Kaufland,
 • multikanálový marketing jako SEA či srovnávače cen na Kaufland.de,
 • vaši zákazníci mohou využít všech příslušných platebních metod,
 • jednoduchá správa vašich nabídek prostřednictvím nahrání souboru nebo přímého připojení (například pokud se produkt již nachází na Kaufland.de a má přidělen GTIN kód, nemusíte vytvářet žádné další údaje o produktu),
 • vícejazyčná specializovaná osobní podpora pro prodejce,
 • Kaufland.de se postará o všechny platební procesy,
 • profesionální first level zákaznický servis,
 • žádné smluvní lhůty,
 • férové podmínky.

Začněte již nyní na Kaufland.de a v roce 2023 můžete prodávat i na nových online tržištích

Prodávejte již nyní na Kaufland.de a začátkem roku 2023 můžete rozšířit svoji nabídku i na další online tržiště společnosti Kaufland. To vše jen díky jedné registraci.

Speciální early bird nabídka

Čeští a slovenští prodejci, kteří se registrují na nových online tržištích Kaufland.cz a Kaufland.sk již nyní, nebudou první pololetí platit základní poplatek ani provizi z prodeje a navíc získají speciální kredit na reklamu.

 • Zajistěte si nejlepší podmínky, které můžete užívat jako online prodejce hned při spuštění nových online tržišť.
 • Dostávejte v budoucnosti žhavé novinky o Kaufland.cz a Kaufland.sk jako první!

▶️ Nenechte si ujít atraktivní early bird nabídku!

3 jednoduché kroky k úspěšnému startu na Kaufland.de

 1. Během registrace zadáte své osobní údaje a doklady o společnosti. Potřebný je i výpis z obchodního rejstříku a DIČ. Po zkontrolování všech údajů a dokumentů se váš účet aktivuje. Následně můžete upravit nastavení dopravy a doručení.
 2. Nahrajete údaje o produktech nebo se připojíte pod produktové údaje ostatních prodejců, pokud se již v systému pod daným EAN nacházejí. Kromě toho nahrajete své unikátní údaje o nabídce (cena, doba dodání…). Dbejte na to, aby byly vaše údaje správné, úplné a srozumitelné, aby zákazníci získali komplexní informace o produktu a měli motivaci jej zakoupit.
 3. Využijte doplňkové služby. Kaufland.de nabízí českým a slovenským prodejcům samostatně zpoplatněné překladatelské služby, které mohou využít při vytváření údajů o svých produktech. Tím se zajistí optimální zobrazení produktů a zákazníci si přečtou detaily o daném produktu ve svém mateřském jazyce.

Kaufland poskytuje platformu s celým technickým řešením a v případě potřeby i podporu pro obě strany. Jedná se o transakci mezi prodejcem a zákazníkem. Za odeslání zásilky konečnému zákazníkovi je odpovědný prodejce, který rovněž vystavuje faktury.

 Benefity, které oceníte

Tržiště sjednocená v rámci Kaufland Global Marketplace využívají technologii Multi Marketplace Technology, která umožňuje centralizovanou správu všech online tržišť pouze přes jeden systém.

Prodej na Kaufland.de je bez smluvních lhůt. Svůj předplacený balíček můžete kdykoli změnit, případně prodej úplně ukončit. Jako prodejce tak profitujete z férových a transparentních podmínek.

Jedna z hlavních výhod služby online marketplace Kaufland.de je, že pokud údaje o produktu již existují, noví prodejci je nemusí zasílat. Svou nabídku mohou automaticky spárovat se stávajícími produktovými daty na základě EAN kódů. Online prodejci mají přístup ke katalogu údajů o produktech s více než 30 miliony produkty, které mohou přímo nabízet.

Zaregistrujte se jako prodejce na Kaufland.de již dnes a zvyšte objem svého prodeje! 

 

 

Článek vznikl ve spolupráci s Kaufland.de

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+