4min. doba čtení

Kancelář v mobilu: Své faktury můžete mít vždy v kapse

Podnikatelské aktivity se stále více přesouvají do online světa. Stále více mladých lidí preferuje flexibilní práci formou freelance, která jim umožňuje pracovat z domova, z kavárny či dokonce z pláže. Nejvíce volnosti a benefitů přináší do života především digitální nomádství. Tento trend vyžaduje jediné – stále lepší mobilní aplikace a přenášení desktopových řešení do mobilních telefonů.

Kancelář v mobilu: Své faktury můžete mít vždy v kapse

SuperFaktura je nejen chytrý nástroj, který pomáhá podnikatelům, ale také stabilní podporovatel e-commerce komunity.

Mobilní aplikace = budoucnost podnikání

Jste freelancer, který chce dělat hlavně svoji práci a nechcete se zabývat zbytečnou agendou kolem podnikání? Pak určitě nejen znáte, ale také využíváte různé aplikace, které vám podnikání usnadňují.

Takové appky vám pomohou se vším, co potřebujete. Kromě mobilního bankingu, appek na produktivitu či různých komunikačních nástrojů jsou to i řešení, se kterými dokážete kdykoli a odkudkoli vystavovat své faktury. A to dokonce i tehdy, pokud své podnikání řídíte například z pláže na Mallorce nebo z kavárny v Los Angeles.

Faktury v kapse nebo v kabelce? Žádný problém

Výborné řešení (nejen) pro freelancery nabízí fakturační systém SuperFaktura. Kromě klasického přístupu přes prohlížeč nabízí také mobilní appku na faktury, se kterou můžete fakturovat jednoduše bez ohledu na to, zda jste majitelem chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iPhone.

Vystavování faktur přes aplikaci SuperFaktura má několik nesporných výhod. K vystavení faktury nepotřebujete žádné zbytečně složité účetní programy. Fakturu vystavíte rychle, jednoduše a na pár kliknutí. Benefity mobilní fakturace však při rychlosti vystavování faktur ani zdaleka nekončí. Mobilní appka zajišťuje i správnost fakturace – tedy její soulad s aktuální legislativou. Díky tomu máte jistotu, že formální stránka dokumentu je vždy správná.

A co na appce SuperFaktura jistě oceníte?

  • Fakturu vystavíte odkudkoli a kdykoli. Mobil máte téměř pořád u sebe a když je třeba vystavit nebo upravit fakturu, nemusíte sedět za počítačem v kanceláři. Mobilní appka vám poslouží vždy – i když jste u klienta, doma nebo na cestách. Stačí vyplnit název firmy a ostatní informace o ní si appka vyhledá sama. Faktury můžete vystavovat v různých jménech i jazycích.
  • Bez starostí ji odešlete. Na pár kliknutí dokážete fakturu odeslat e-mailem, přes WhatsApp či Messenger, nebo ji nahrajete na Google Disk. SuperFaktura jde dokonce ještě dál – fakturu za vás díky systému hybridní pošty dokonce i „vytiskne, dá do obálky a odnese na poštu“.
  • Máte přehled o všem, co se děje ve vašem podnikání. S mobilní appkou máte vždy aktuální přehled o svých nákladech i tržbách. Víte o každém klientovi, který vám uhradil fakturu. Dokonce io těch, kteří tak neučinili. SuperFaktura jim za vás pošle upomínku a informuje vás o všem, co potřebujete vědět.

SuperFaktura vám navíc umožní na fakturu vložit i vaše logo, razítko a podpis, díky čemuž vypadají vaše doklady opravdu profesionálně a v očích vašich klientů vás dokonale reprezentují.

SuperFaktura nabízí také pořádnou dávku automatizace. Díky ní se například nemusíte starat o legislativní změny, myslet na pravidelné faktury či párování plateb. Systém dokážete snadno integrovat s vaším e-shopem, CRM či firemním informačním systémem a umožňuje i rychlé exporty pro kurýra či účetní. Vždyť proč byste se měli věnovat věcem, které software dokáže udělat za vás?

Fakturujte s radostí v appce SuperFaktura

Vystavování faktur nebylo nikdy jednodušší. A nejen to. Se SuperFakturou máte ve své kapse nejen profesionální faktury, ale také přehledné objednávky, rychlé cenové nabídky či výhodné online platby. Vyzkoušejte si SuperFakturu na 30 dní zdarma a přesvědčte se sami, že své podnikání můžete řídit jednoduše a efektivně, ať už se nacházíte kdekoli na světě.

SuperFaktura – Fakturační systém

SuperFaktura je online platforma určená pro efektivní fakturaci. Nabízí různé funkce včetně vytváření profesionálních faktur, rychlých cenových nabídek, kontroly nákladů a přehledných objednávek. SuperFaktura je určena pro živnostníky, firmy i e-shopy.

Více o společnosti

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

SuperFaktura.cz
Tento článek ti přináší

SuperFaktura.cz

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Ve společnosti Superzoo dokázali úspěšně odlehčit zákaznickému servisu. Pomohl jim online chat reago
3min. doba čtení

Ve společnosti Superzoo dokázali úspěšně odlehčit zákaznickému servisu. Pomohl jim online chat reago

Poskytnout návštěvníkům nepostradatelné služby na webu a také plně se zapojit do marketingové strategie a plnit růstové cíle lze pohodlně kombinovat. Pokud pilíř komunikace se zákazníky svěříte vyškoleným odborníkům, máte o reprezentativní dojem postaráno. Nepodceňujte sílu zákaznického servisu prostřednictvím chatu, protože vám může pomoci získat loajální zákazníky.

Dalibor Palšovič Dalibor Palšovič
Obchodný manažér
Přečíst článek
Co je teď u e-shopařů trendy a co bude v roce 2023? Rozhovor s Honzou Sváškem z vshostingu
4min. doba čtení

Co je teď u e-shopařů trendy a co bude v roce 2023? Rozhovor s Honzou Sváškem z vshostingu

Honzo, ty jsi hlavně u e-shopařů známý konzultant hostingových řešení. Řekni našim čtenářům, co teď nejvíc pálí lidi v e-commerce? Největším problémem je určitě nedostatek času a vývojových kapacit. V poslední době k tomu navíc přibyla neustále se měnící ekonomická situace. To ukrajuje ze schopnosti vidět věci z větší perspektivy, z čehož často pramení unáhlená […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+