2 min. doba čtení

Jakub Hostačný se stává novým ředitelem Foodora Market

V čele české q-commerce platformy Foodora Market nově stojí Jakub Hostačný, zkušený manažer s téměř desetiletou praxí v oblasti finančního plánování a obchodu. Jeho cílem je posílit pozici Foodora Market na trhu a zlepšit uživatelský zážitek.

Jakub Hostačný se stává novým ředitelem Foodora Market
Zdroj: Jakub Hostačný

Zkušenosti ze společnosti Shipvio či MallGroup

Jakub Hostačný má za sebou bohatou profesní dráhu, během které pracoval v renomovaných společnostech, včetně Raiffeisenbank a konzultační firmy McKinsey & Company. Také zastával pozici CFO v logistickém startupu Shipvio. V posledních letech pak vedl týmy s více než 60 konzultanty, specialisty a odborníky v Mall Group.

“Uplynulé roky byly pro naše podnikání turbulentní. Výrazný růst v období pandemie vystřídala zdravá optimalizace. Jakub přichází v době, kdy se trh pomalu stabilizuje, a máme konečně možnost dívat se víc dopředu. Věřím, že nám jako schopný manažer pomůže s dalším růstem naší služby, ať už v rámci produktového portfolia, spokojenosti našich zákazníků, nebo v dalších oblastech,” uvedl Adam Kolesa, CEO Foodora, k nástupu nového ředitele.

Jakub Hostačný má v plánu zásadně zlepšit celkovou zákaznickou zkušenost s Foodora Market. “Chceme lidem ukázat, že dnes už není potřeba stát ve frontě supermarketu, tahat se s nákupními taškami, nákup předem plánovat nebo čekat jeden, či dokonce více dní na doručení nákupu konkurenční službou,” řekl Hostačný.

Služba působí v Česku od ledna 2021 a od té doby se rozšířila z Prahy do dalších měst, jako jsou Brno, Plzeň nebo Liberec.

Kromě rozvozu potravin Hostačný dohlíží i na síť partnerských obchodů, která zahrnuje retailové řetězce, květinářství, hračkářství, vinařství a další lokální prodejce. Jedním z prvních opatření nového šéfa je prodloužení otevírací doby služby, která by měla být nově dostupná od brzkého rána až do pozdních nočních hodin, čímž bude Foodora Market ještě více přístupný zákazníkům po celé České republice.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Červen přál online objednávkám služeb
2 min. doba čtení

Červen přál online objednávkám služeb

Nákup služeb v online prostředí provedlo nejvíce spotřebitelů v dosavadním průběhu roku. Podle pravidelného výzkumu Asociace pro elektronickou komerci (APEK) to v červnu bylo více než 28 % internetových uživatelů. V předchozích měsících byla obvyklá hodnota o tři až čtyři procentní body nižší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+