3min. doba čtení

Jak ušetřit při tvorbě e-shopu

Plánujete rozjet vlastní podnikání? Na internetu najdete spoustu služeb pro tvorbu e-shop zdarma. Jak předejít plýtvání vašich peněz a času? Důležité je zjistit, jaké funkce máte k dispozici a jak je to s přechodem na placenou verzi. 

Jak ušetřit při tvorbě e-shopu

Existují různé platformy, které vám ušetří spoustu peněz, nejen v začátcích podnikání. Jednou z nich je i ByznysWeb. Nabízí hotové e-shopové řešení na pronájem, díky kterému rozjedete své podnikání na internetu snadno a rychle i vy. O těch, které nejvíc oceňují e-shopaři, se dozvíte ve videu:

Jak vytvořit e-shop v ByznysWeb.cz?

Pokud chcete rozjet vlastní e-shop, nabízí vám 30 denní testovací verzi, během které si dokážete vše připravit a doladit. Po uplynutí testovací verze stačí odeslat objednávku konkrétní verze ByznysWebu, případně doplňkových služeb. Zkuste si vytvořit e-shop na zkoušku i vy.

Hlavní výhody e-shopu na pronájem od ByznysWebu

Jazykové verze

Proč platit za jazykovou verzi e-shopu další zbytečný poplatek? V ByznysWebu si můžete vytvořit tolik jazykových mutací, kolik potřebujete. Jako mávnutím kouzelného proutku je váš e-shop připraven na expanzi. Překlady popisků do nejvyužívanějších jazyků máte gratis, a pokud vám nevyhovují, upravíte je dle potřeb.

Customizovatelný webdesign

Někdy stačí málo a design e-shopu působí, jako by byl vytvořen na míru. Mít krabicový e-shop neznamená, že váš web bude vypadat jako tucet dalších. Proto svým zákazníkům nabízíme kromě placených designových úprav i možnost úpravy CSS přímo v administraci.

Support

Google toho sice ví opravdu hodně, ale ne vždy má pro vás tu správnou informaci. Dokáže poradit, jak vytvořit e-shop nebo jaké e-shopové řešení na pronájem vybrat. Se specifickými dotazy ohledně našeho CMS, s prosbou o radu ohledně nastavení Google Analytics, Search Console nebo registrace do katalogových vyhledávačů je ale vhodnější obrátit se přímo na support tým ByznysWebu. Telefonicky, e-mailem, osobně nebo v poradně pro klienty ByznysWebu na Facebooku.

Migrace dat

Jak jednoduše přemigrovat data z konkurenční e-shopové platformy do ByznysWebu? Textové soubory dokážete překopírovat pomocí HTML, ale jak na nový e-shop dostat produkty? To nechte na nás. Potřebujeme jen váš Heureka XML feed a za 24 hodin máte vše zdarma připraveno.

SEO analýza zdarma

Pro všechny platící klienty ByznysWebu nabízíme službu gratis  – SEO pohotovost. Obsahuje podrobnou analýzu, seznam doporučení a SEO poradenství, které určitě ocení každý e-shopař, pokud chce ze svého podnikání vytěžit maximum.

Co si o ByznysWebu myslí samotní e-shopaři?

Prohlédnout více zákaznických referencí.

Tipy, jak na SEO nově vytvořeného e-shopu

  1. Založení e-shopu je jen začátek. K tomu, aby na váš web začali chodit zákazníci, potřebujete být vidět na relevantní klíčová slova a pojmy. Možnosti, jak najít ta správná klíčová slova,  najdete sepsané do návodu.
  2. Věnujte se budování zpětných odkazů. Jak na link building pro e-shop, se dočtete i v rozhovoru se Zdeňkem Dvořákem.
  3. Svůj web určitě propojte se statistikami Google Analytics, poskytnou vám dostatek dat o vašich zákaznících a o tom, které zdroje návštěvnosti fungují nejlépe.
  4. CMS FLOX od ByznysWebu obsahuje i bloky, které podpoří indexaci vašeho webu. Doporučujeme třeba Rozcestník nebo Menu.
  5. Tvorba kvalitního obsahu je součástí SEO, proto si dejte záležet i na optimalizaci title, obrázků nebo anchor textů.
  6. Skvělou možností bezplatné propagace je registrace na Google Moje Firma. A další návody a rady, jak na optimalizaci webu, najdete v našem FAQ.

 

 

Sdílet článek
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+