3min. doba čtení

Jak ušetřit při tvorbě e-shopu

Plánujete rozjet vlastní podnikání? Na internetu najdete spoustu služeb pro tvorbu e-shop zdarma. Jak předejít plýtvání vašich peněz a času? Důležité je zjistit, jaké funkce máte k dispozici a jak je to s přechodem na placenou verzi. 

Jak ušetřit při tvorbě e-shopu

Existují různé platformy, které vám ušetří spoustu peněz, nejen v začátcích podnikání. Jednou z nich je i ByznysWeb. Nabízí hotové e-shopové řešení na pronájem, díky kterému rozjedete své podnikání na internetu snadno a rychle i vy. O těch, které nejvíc oceňují e-shopaři, se dozvíte ve videu:

|

Jak vytvořit e-shop v ByznysWeb.cz?

Pokud chcete rozjet vlastní e-shop, nabízí vám 30 denní testovací verzi, během které si dokážete vše připravit a doladit. Po uplynutí testovací verze stačí odeslat objednávku konkrétní verze ByznysWebu, případně doplňkových služeb. Zkuste si vytvořit e-shop na zkoušku i vy.

Hlavní výhody e-shopu na pronájem od ByznysWebu

Jazykové verze

Proč platit za jazykovou verzi e-shopu další zbytečný poplatek? V ByznysWebu si můžete vytvořit tolik jazykových mutací, kolik potřebujete. Jako mávnutím kouzelného proutku je váš e-shop připraven na expanzi. Překlady popisků do nejvyužívanějších jazyků máte gratis, a pokud vám nevyhovují, upravíte je dle potřeb.

Customizovatelný webdesign

Někdy stačí málo a design e-shopu působí, jako by byl vytvořen na míru. Mít krabicový e-shop neznamená, že váš web bude vypadat jako tucet dalších. Proto svým zákazníkům nabízíme kromě placených designových úprav i možnost úpravy CSS přímo v administraci.

Support

Google toho sice ví opravdu hodně, ale ne vždy má pro vás tu správnou informaci. Dokáže poradit, jak vytvořit e-shop nebo jaké e-shopové řešení na pronájem vybrat. Se specifickými dotazy ohledně našeho CMS, s prosbou o radu ohledně nastavení Google Analytics, Search Console nebo registrace do katalogových vyhledávačů je ale vhodnější obrátit se přímo na support tým ByznysWebu. Telefonicky, e-mailem, osobně nebo v poradně pro klienty ByznysWebu na Facebooku.

Migrace dat

Jak jednoduše přemigrovat data z konkurenční e-shopové platformy do ByznysWebu? Textové soubory dokážete překopírovat pomocí HTML, ale jak na nový e-shop dostat produkty? To nechte na nás. Potřebujeme jen váš Heureka XML feed a za 24 hodin máte vše zdarma připraveno.

SEO analýza zdarma

Pro všechny platící klienty ByznysWebu nabízíme službu gratis  – SEO pohotovost. Obsahuje podrobnou analýzu, seznam doporučení a SEO poradenství, které určitě ocení každý e-shopař, pokud chce ze svého podnikání vytěžit maximum.

Co si o ByznysWebu myslí samotní e-shopaři?

Prohlédnout více zákaznických referencí.

Tipy, jak na SEO nově vytvořeného e-shopu

  1. Založení e-shopu je jen začátek. K tomu, aby na váš web začali chodit zákazníci, potřebujete být vidět na relevantní klíčová slova a pojmy. Možnosti, jak najít ta správná klíčová slova,  najdete sepsané do návodu.
  2. Věnujte se budování zpětných odkazů. Jak na link building pro e-shop, se dočtete i v rozhovoru se Zdeňkem Dvořákem.
  3. Svůj web určitě propojte se statistikami Google Analytics, poskytnou vám dostatek dat o vašich zákaznících a o tom, které zdroje návštěvnosti fungují nejlépe.
  4. CMS FLOX od ByznysWebu obsahuje i bloky, které podpoří indexaci vašeho webu. Doporučujeme třeba Rozcestník nebo Menu.
  5. Tvorba kvalitního obsahu je součástí SEO, proto si dejte záležet i na optimalizaci title, obrázků nebo anchor textů.
  6. Skvělou možností bezplatné propagace je registrace na Google Moje Firma. A další návody a rady, jak na optimalizaci webu, najdete v našem FAQ.

 

 

Sdílet článek
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Jak nejlépe vybrat performance agenturu či freelancera
22min. doba čtení

Jak nejlépe vybrat performance agenturu či freelancera

Při výběru poskytovatele marketingových služeb pro váš e-shop nebo jiný projekt máte na trhu několik možností. Při tomto výběru je velmi důležité, abyste se dokázali správně rozhodnout, ale také abyste dokázali nastavit správná očekávání. Také se správně ptejte a dávejte si pozor na “red flags”, kdy by vaše volba mohla skončit odlehčením účtu o několik […]

Martin Bulák Martin Bulák
CEO & PPC špecialista / BOOSTERS
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+