1min. doba čtení

Instagram povolil stahování Reels

Minulý týden Instagram zpřístupnil videa Reels ke stažení pro všechny. Tato možnost byla dříve dostupná pouze pro americký trh.

Instagram povolil stahování Reels
Zdroj: Depositphotos

Veřejné účty mají možnost povolit stahování svých Reels. Tato možnost bude k dispozici pouze u nových videí. V nastavení jednoduše určíte, zda chcete udělit oprávnění všem nebo konkrétním videím.

Stažená videa budou obsahovat vodoznak Instagramu, uživatelské jméno autora a název zvukové stopy. V případě stažení videa Reels, které využívá licencovaný zvukový klip, nebude stažené video obsahovat žádný zvuk. Pouze Reelsy s originální zvukovou stopou budou mít ve staženém klipu zvuk.

Tento koncept je známý především z TikToku. Cílem Instagramu je přinést nové způsoby většího zapojení, což by mohlo pomoci zvýšit potenciál tvůrců Reels.


Pokud tvůrce povolil stahování svých klipů, v sekci Stáhnout se nyní objeví nová možnost Sdílet. Stažené klipy se zobrazí s logem Instagramu a uživatelským jménem tvůrce.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+