2min. doba čtení

HealthFactory.cz představuje předplatné HomeBox

Pro mladé rodiče je péče o nejmenší členy rodiny někdy výzvou, která vyžaduje nejen lásku a péči, ale i dostatek času a organizace. Společnost Health Academy, provozovatel e-shopu s dětskou výživou a potřebami pro péči o děti HealthFactory.cz, se rozhodla tento rodičovský život usnadnit a představila novou službu nazvanou HomeBox.

HealthFactory.cz představuje předplatné HomeBox
Zdroj: Depositphotos

Předplatné pro ty nejmenší

S touto inovativní službou mohou rodiče jednoduše nakupovat a organizovat potřeby pro své děti a zároveň ušetřit čas a stres spojený s nákupy. Jak to funguje? Po přihlášení na e-shopu HealthFactory.cz si rodiče mohou vybrat produkty, které potřebují, určit frekvenci jejich doručení a všechno ostatní, včetně platby, probíhá automaticky. To znamená, že nemusíte každý měsíc znovu objednávat stejné produkty.

Ale to není všechno. Přestože je celý proces automatický, předplatné HomeBox vám poskytuje flexibilitu. Můžete každou objednávku upravit, pokud se například vaše potřeby změní, nebo pokud máte doma dostatek zásob.

Jedinečnou vlastností této služby je možnost nastavit profil vašich dětí. HomeBox se tak přizpůsobuje jejich věku a aktuálním potřebám. To znamená, že roste spolu s vašimi dětmi a vždy máte jistotu, že budou mít to, co potřebují.

Týdenní podcast UPdate

Aktuálně k dispozici pouze v České republice

Společnost Health Academy se spojila s řadou známých značek, jako jsou Kendamil, Pampers, Weleda, Moltex, Ella’s Kitchen, Holle a další, aby poskytla rodičům široký výběr dětské výživy a produktů spojených s péčí o dítě. A co je ještě lepší, nebrání se spolupráci s dalšími partnery, kteří by mohli nabídnout další kvalitní a alternativní produkty.

Tato úžasná služba je momentálně dostupná v České republice, ale plány do budoucna jsou ambiciózní. Společnost plánuje rozšířit HomeBox i do dalších zemí, jako jsou Slovensko, Polsko a Maďarsko, což umožní ještě více rodičům v regionu získat přístup k této užitečné a inovativní službě.

Rodičovství může být náročné, ale s pomocí služby HomeBox od HealthFactory.cz mohou rodiče získat více času a klidu, abychom si mohli plně užívat ty krásné chvíle s našimi nejmenšími.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+