2min. doba čtení

GymBeam je součástí kampaně Air Bank. Společně do hlavní role obsadili známého influencera

GymBeam a Air Bank spojují síly. V nové kampani, která představuje čerstvé odměny v aplikaci My Air, se objevuje jeden z GymBeam předních influencerů. Množství výhod, které na zákazníky Air Bank v aplikaci čeká, se rozšířilo o slevu právě na GymBeam produkty. V novém spotu se tak vedle Nikolaose Macha objevuje i Immanuel Adenubi.

GymBeam je součástí kampaně Air Bank. Společně do hlavní role obsadili známého influencera

GymBeam sleva pro zákazníky Air Bank

“Když tě má banka ráda, spojí se s GymBeam, aby tě společně odměnili. Založ si účet u Air Bank a získej slevu 20 % na nákup v minimální hodnotě 1 200 Kč na GymBeam.” zní video spotem, který momentálně běží na všech online platformách. Ten vznikl pod taktovkou známého režiséra a producenta Jana Stracha a v hlavní roli se v něm objevuje právě Adenubi. S GymBeam již dlouhodobě spolupracuje nejen jako influencer, ale například moderuje i pořady v karlínském Fitness Hubu, který je srdcem společnosti. Jeho obsazení tak bylo jasnou volbou. 

To ostatně potvrzuje i Maria Cicmanová, CMO GymBeam: ” Při výběru hereckého obsazení jsme společně s Air Bank sáhli do řad našich GymBeam influencerů a skvěle tak propojili oba brandy. Jsme rádi za spojení se značkou, která má stejně jako my prioritu v zákaznické spokojenosti.”

GymBeam si pochvaluje spolupráce s firmami, které vyznávají stejné hodnoty a jsou orientovány primárně na spokojenost svých zákazníků. Již má v Čechách za sebou několik takových úspěšných kampaní a i v budoucnu můžeme podobná propojení očekávat. 

 

GymBeam je s obratem 105 milionů eur za rok 2022 největším fitness e-shopem v regionu CEE. Zaměřuje se na prodej výživy pro sport a zdraví, zdravých potravin, sportovního oblečení a příslušenství. Momentálně působí na 15 trzích, mezi které kromě Slovenska a Česka patří například Maďarsko, Rumunsko, Chorvatsko, Bulharsko, Ukrajina, Slovinsko, Polsko, Německo či Itálie.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+