Bragama

8min. doba čtení

Jak udělat z dobrého textu vynikající? 9 rad pro pokročilé copywritery

Zdá se vám, jako by se v poslední době roztrhl pytel s profesí copywritera? Možná máte pravdu. Není však copywriter jako copywriter a v tomto případě platí, že kvalita daleko převažuje nad kvantitou. Přečtěte si několik jednoduchých tipů pro pokročilé copywritery, díky kterým bude vaše práce efektivnější a výsledný text bude vypadat plynulejší.  

Martina Gáherová Martina Gáherová
Social Media Manager
Přečíst článek
10min. doba čtení

Emoce na jedno kliknutí – odkud se zde vzaly smajlíci?

Jak to, že se smajlíci (emoji) staly tak nedílnou součástí našeho světa? Neuplyne den (a možná ani hodina), aniž bychom některý z tisíců symbolů reprezentujících emoce v online světě nepoužili v konverzaci nebo statusu. Podívejte se s námi blíže na tajemný svět těchto malých obrázků, které do chladného prostoru internetu přinesly trochu barevnosti.

Martina Gáherová Martina Gáherová
Social Media Manager
Přečíst článek
7min. doba čtení

Kdo je influencer a do jakých kategorií je můžeme rozdělit?

Pokud zadáte do vyhledávače slovo „influencer“, dovolíme si tvrdit, že se vám každý den zobrazí více a více výsledků. Děti uvádějí slovo influencer jako své vysněné povolání, lidé se nechávají ovlivnit jejich chováním, jsou vzory pro masy a moderními tvůrci. Kdo je tedy ve své podstatě influencer a do jakých kategorií je lze pro lepší […]

Martina Gáherová Martina Gáherová
Social Media Manager
Přečíst článek