Zajímá mě
4. března 2019

Veronika Hesková

Editor Of Chief
4. března 2019

Ecommerce Bridge má novou posilu

2 min čtení

Projekt Ecommerce Bridge se rychle rozrůstá. Je to důkazem toho, jaký to byl dobrý nápad. Po pár měsících jeho fungování Štefan usoudil, že potřebuje posilu na plný úvazek. Dlouho mě nemusel přemlouvat. Velmi ráda jsem se do tohoto projektu zapojila a pouštím se do „hrocení“.

Dovolte mi představit se

Už jste asi pochopili, že tento článek je ze série těch osobnějších. Dovolte mi tedy se v krátkosti představit. Jmenuji se Veronika a jsem novou šéfredaktorkou Ecommerce Bridge pro Slovensko a Česko. Jsem marketingový nadšenec a netrpělivý člověk, který má rád věci pod kontrolou. Psaní mě vždy lákalo, a proto byla příležitost stát na čele online média určeného pro marketéry jako splněný sen. Pokud se o mně chcete dozvědět více, prolustrujte si moje sociální sítě nebo raději začněte spolupracovat s Ecommerce Bridge, pokud jste tak ještě neučinili. 🙂

Příležitost stát na čele online média určeného pro marketéry byla jako splněný sen

Na co se můžete těšit?

Asi vás nepřekvapí, že s „Bridžem“ máme velké plány. V nejbližších měsících chceme nasadit vylepšenou strategii, aby všechno „odsýpalo“ rychleji a zefektivnila se naše komunikace s autory. Pokusíme se zpříjemnit pohyb na našem webu a zabavit vás na sociálních sítích. Po loňském úspěšném spuštění české verze máme ambici rozšířit naše působení dál. Zužitkujeme zkušenosti z Dognetu a sdružíme také marketéry z Maďarska, Polska a Rumunska. Budeme neustále pracovat na zlepšování video rozhovorů. Zanedlouho na nich možná uvidíte v akci také mě. 🙂 Chceme přinášet zejména obsahově hodnotná témata, která jsou zároveň přirozeně a jasně podaná, tak jako tomu bylo doposud. V hlavách máme spoustu nápadů, naše portfolio se tak bude určitě rozšiřovat.

Po úspěšném spuštění české verze máme ambici rozšířit naše působení dál.

Spolupracujme

Ať už patříte mezi naše autory nebo se jimi teprve stanete, těším se na naší spolupráci. Nezapomínejte, že si vážíme vaše názory, které nás stále posouvají vpřed. Neváhejte mi napsat konstruktivní postřehy a možná také díky vašemu feedbacku se staneme nejlepším online médiem v oblasti ecommerce a marketingu.

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Autor článku

Veronika Hesková

Editor Of Chief

V Ecommerce Bridge se věnuje zejména komunikaci s autory, editování a publikování článků a video rozhovorů. Má na starosti chod celého projektu, inovace, propagaci a vše spojené s obsahovou stránkou.

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.