2min. doba čtení

E-shop Ovečkárna otevírá kamennou prodejnu v Praze

Ovečkárna otevřela svou první pražskou pobočku, po Zlínu je to druhý e-shop s výrobky převážně z ovčí vlny.

E-shop Ovečkárna otevírá kamennou prodejnu v Praze
Zdroj: Oveckarna

Po Zlínu otevírá Ovečkárna prodejnu v Praze

Ovečkárna, e-shop s výrobky převážně z ovčí vlny a dalších přírodních materiálů, otevřela svou první pražskou pobočku. Po loňském otevření prodejny Ovečkárna ve Zlíně je to již druhá prodejna, kde se zákazníci mohou s jejími výrobky seznámit na vlastní kůži.

V pražské prodejně na Národní třídě chce Ovečkárna svým zákazníkům nabídnout možnost osobní zkušenosti s výrobky z vlny. Stejně jako prodejna ve Zlíně chce návštěvníkům poskytnout útulnou a hřejivou domácí atmosféru.

„Prodejna v Praze je pro nás logickým krokem v rámci propojení e-tailu a retailu, které jsme si vyzkoušeli již s prodejnou ve Zlíně. Vzhledem k široké zákaznické základně v Praze a Středních Čechách je pro nás Praha jasnou volbou. Otevřením prodejny na Národní 38 chceme dostat naše zboží k další zákazníkům a těm stávajícím umožnit si zboží osahat v kamenné prodejně. V našem novém obchodě se mohou seznámit s širokou nabídkou lůžkovin, bytových doplňků, oblečení, obuvi a dalších výrobků z ovčí vlny, vše si osahat a vyzkoušet na vlastní kůži. Do dalších let zvažujeme rozšíření retailu i mimo ČR. Náš hlavní fokus však zůstává plně směřován na růst v rámci retailových tržeb,“ říká Ondřej Machala, CEO z Ovečkárny.

Ovečkárna byla založena v roce 2009 ve Zlíně, kdy začínala prodejem na tradičních trzích v okolních městech. V roce 2011 se přesunula do online světa, o osm let později získala titul nejlepšího e-shopu na Heurece. SVé zboží dováží nejen po České republice, ale i na Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Německo a Rumunsko. Jejím cílem je se svými výrobky expandovat do celé Evropy.

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
10 výzev k akci (CTA), které zvýší vaše konverze
4min. doba čtení

10 výzev k akci (CTA), které zvýší vaše konverze

Znáte ten pocit, když si přečtete zajímavý článek, podíváte se na poutavý obrázek, projdete celý obsah a… a zanecháte za sebou jen tichou přehlídku? To je běžná realita dnešního webu, kde jsme bombardováni informacemi. Ale co kdyby to mohlo být jinak? Co kdybychom mohli z pasivních návštěvníků udělat aktivní účastníky?

Andrej Kajan Andrej Kajan
CEO
Přečíst článek
6 tipů, jak vybrat správnou prodejní platformu pro prodej přes internet
9min. doba čtení

6 tipů, jak vybrat správnou prodejní platformu pro prodej přes internet

Prodej přes internet patří v dnešní době mezi nejpohodlnější způsoby prodeje. Nemusíte mít kamenný obchod, za který platíte pronájem. Stačí si jen vybrat vhodnou prodejní platformu, která bude odpovídat vašemu produktu, technickým zkušenostem a finančním možnostem. Taková platforma vám výrazně zjednoduší celý proces prodeje. Jak prodávat přes internet co nejjednodušeji?

Martin Semerád Martin Semerád
Marketing SimpleShop
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+