3min. doba čtení

E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií

Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se v nejbližších dnech sjedou do Prahy a představí nejnovější trendy. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, se uskuteční na přelomu února a března. Propojí se s E15 Technologic Festivalem a láká na spíkry z Shipmonku, Rohlíku, Zásilkovny, Heureka Group nebo Productboardu. 

E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií

Startujeme za několik dní v Praze

V Martinickém paláci na Pražském hradě se ve třech jarních dnech objeví na dvou různých E15 eventech více než stovka osobností z deseti zemí a z různých oborů. Od úterý 28. února do čtvrtka 2. března s nimi můžete zažít face to face i hybridní panelové diskuze, workshopy či kulaté stoly i rozhovory jeden na jednoho. Kapacita příchozích návštěvníků bude omezená na tisícovku, tisíce sledujících však budou moci obě konference sledovat online. 

E15 International E-commerce Summit se už potřetí ponoří do trendů z české i světové e-commerce. Prvními potvrzenými hosty programu jsou pro tento ročník například Jan Bednář, zakladatel logistického startupu Shipmonk, 40. nejbohatší Čech a EY podnikatel roku ve Spojených státech, či Martin Beháň, který řídí české aktivity Rohlíku, nabídne svůj pohled na věc, o své postřehy o aktuálním stavu internetových obchodů se podělí také zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková. Mezi řečníky budou také Tomáš Braverman z Heureky nebo šéfka CZC Jitka Dvořáková

Letos se exkluzivně e-commerce svátek spojí s dalším eventem z dílny E15, s populárním E15 Technologic festivalem, který je největším mezinárodním festivalem technologií, inovací a startupů v Česku. O své zkušenosti a názory se podělí spoluzakladatel jednoho z nejúspěšnějších českých startupů Productboard Daniel Hejl, odborník na umělou inteligenci Michal Pěchouček ze společnosti GEN (dříve Avast) nebo Jan Růžička z PPF. V průběhu tří dnů se tak návštěvníci mohou těšit na nejnovější trendy ze světa technologií. Dojde například na umělou inteligenci, blockchain nebo i na fintech. Konference propojí na jednom místě investory, foundery i zakladatele startupů. 

V současné chvíli lze vstupenky zakoupit za zvýhodněnou cenu 12 990 Kč na obě akce, případně si lze zvolit pouze některou z nich, tato nabídka je ovšem časově omezená. Součástí vstupného je také časově neomezený přístup k celému video archivu z akce s celkovými záznamy z jednotlivých bloků programu, i s jednotlivými videi dle témat či konkrétních hostů. 

TIP na závěr:

Chcete vystoupit jako spíkr, vystavovat nebo uspořádat workshop na E15 International Ecommerce Summit nebo Technologic Festivalu 2023? Kontaktujte mě na emailu jan1.novotny@cncenter.cz

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!
10min. doba čtení

Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!

Pro mnoho e-shopů začíná pomalu, ale jistě těžké období. Ústup koronavirových opatření, začátek války na Ukrajině a s ní související nástup ekonomické recese pravděpodobně ukončí hody, které v e-commerce světě poslední dva roky panovaly a odrazí se v nižší ochotě nakupovat ze strany spotřebitelů. Přesto je zde nemálo e-shopů, které se s nastalou situací vyrovnávají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+