3min. doba čtení

E-commerce Day: celodenní akce pro všechny e-shopaře

Pokud vás zajímá dění na internetu, jak funguje online marketing a vše, co se týká provozování úspěšného e-shopu, bude vás zajímat konference E-commerce Day, která se koná 21. září v Impact hubu, Brno. Akci organizuje neziskovka GUG.cz (Google user Group) a díky řadě partnerů a organizátorů je pro účastníky zdarma!

Dominik Michalík Dominik Michalík
Web analyst & Linkbuilder
E-commerce Day: celodenní akce pro všechny e-shopaře

Co je E-commerce Day?

E-commerce Day je celodenní konference plná skvělých řečníků, kteří představí své jedinečné know-how. Můžete se těšit na špičkové odborníky z mnoha oblastí se zaměřením na e-commerce, kteří si pro vás připravili spoustu hodnotných informací.

Budou se probírat zajímavá témata, která jsou klíčová pro založení a provozování úspěšného e-shopu. Představí se řečníci z oblastí, jako je marketing, právo, učetnictví a pod. Celá akce je rozdělena do několika přednášek a doplňujících workshopů. Vyberete si tak jen ta témata, která vás nejvíce zajímají.

Registrujte se ještě dnes na www.ecommerceday.cz, protože akce je omezená počtem návštěvníků.

Na koho se můžete na přednáškách těšit?

V hlavním OpenSpace sále se prostřednictvím přednášek například dozvíte:

  • jak se v dnešní době s e-shopem odlišit od autora úspěšného programu E-shopRestart  Daniela Višňáka,
  • jaké mohou při založení, provozu a prodeji e-shopu nastat právní problémy a jak jim předejít díky zástupkyni advokátní kanceláře NextLegal,
  • jak přistupovat k budování značky e-shopu od marketingového ředitele firmy Shoptet,
  • do tajemství cenotvorby nás zas zasvětí Michal Kubíček,
  • jak v e-shopu na výkonnostní marketing od zakladatele e-shopu Ketomix Davida Herolda a čekají na vás i další skvělá vystoupení.

Program bude maximálne praktický

Kromě opravdu nabitého programu přednášek v hlavním sále OpenSpace si můžete užít 2 řady doplňkových workshopů – ty se konají v zasedacích místnostech a jsou určeny pro menší skupinky 10-15 lidí.

Workshopy pro vás připravili profesionálové z mnoha oblastí. Těšit se můžete například na:

A to ani zdaleka není všechno. Na stránkách najdete všechny potřebné informace včetně kompletního programu konference.

Konference je převážne pro ty, kteří chtějí svůj e-shop posunout na další metu a hledají potřebnou inspiraci, aby to mohli uskutečnit. Na své si zde ale přijdou i ti, které zajímá svět ecommerce. Neustále se vzdělávat je klíčové pro váš úspěšný byznys. Díky Affiliate síti Dognet se můžete vzdělávat také v pohodlí domova. Na podporu akce totiž věnovala 20 knížek o online marketingu, na které se podílelo 30 expertů z praxe.

Pokud se i vy chcete se svým e-shopem neustále zlepšovat, neváhejte se zaregistrovat a buďte společně s námi součástí něčeho, co může navždy změnit vás i vaše podnikání.

 

Sdílet článek
Dominik Michalík
Web analyst & Linkbuilder
GUG.cz
Tento článek ti přináší

GUG.cz

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+