3min. doba čtení

E-commerce Day: celodenní akce pro všechny e-shopaře

Pokud vás zajímá dění na internetu, jak funguje online marketing a vše, co se týká provozování úspěšného e-shopu, bude vás zajímat konference E-commerce Day, která se koná 21. září v Impact hubu, Brno. Akci organizuje neziskovka GUG.cz (Google user Group) a díky řadě partnerů a organizátorů je pro účastníky zdarma!

Dominik Michalík Dominik Michalík
Web analyst & Linkbuilder
E-commerce Day: celodenní akce pro všechny e-shopaře

Co je E-commerce Day?

E-commerce Day je celodenní konference plná skvělých řečníků, kteří představí své jedinečné know-how. Můžete se těšit na špičkové odborníky z mnoha oblastí se zaměřením na e-commerce, kteří si pro vás připravili spoustu hodnotných informací.

Budou se probírat zajímavá témata, která jsou klíčová pro založení a provozování úspěšného e-shopu. Představí se řečníci z oblastí, jako je marketing, právo, učetnictví a pod. Celá akce je rozdělena do několika přednášek a doplňujících workshopů. Vyberete si tak jen ta témata, která vás nejvíce zajímají.

Registrujte se ještě dnes na www.ecommerceday.cz, protože akce je omezená počtem návštěvníků.

Na koho se můžete na přednáškách těšit?

V hlavním OpenSpace sále se prostřednictvím přednášek například dozvíte:

  • jak se v dnešní době s e-shopem odlišit od autora úspěšného programu E-shopRestart  Daniela Višňáka,
  • jaké mohou při založení, provozu a prodeji e-shopu nastat právní problémy a jak jim předejít díky zástupkyni advokátní kanceláře NextLegal,
  • jak přistupovat k budování značky e-shopu od marketingového ředitele firmy Shoptet,
  • do tajemství cenotvorby nás zas zasvětí Michal Kubíček,
  • jak v e-shopu na výkonnostní marketing od zakladatele e-shopu Ketomix Davida Herolda a čekají na vás i další skvělá vystoupení.

Program bude maximálne praktický

Kromě opravdu nabitého programu přednášek v hlavním sále OpenSpace si můžete užít 2 řady doplňkových workshopů – ty se konají v zasedacích místnostech a jsou určeny pro menší skupinky 10-15 lidí.

Workshopy pro vás připravili profesionálové z mnoha oblastí. Těšit se můžete například na:

A to ani zdaleka není všechno. Na stránkách najdete všechny potřebné informace včetně kompletního programu konference.

Konference je převážne pro ty, kteří chtějí svůj e-shop posunout na další metu a hledají potřebnou inspiraci, aby to mohli uskutečnit. Na své si zde ale přijdou i ti, které zajímá svět ecommerce. Neustále se vzdělávat je klíčové pro váš úspěšný byznys. Díky Affiliate síti Dognet se můžete vzdělávat také v pohodlí domova. Na podporu akce totiž věnovala 20 knížek o online marketingu, na které se podílelo 30 expertů z praxe.

Pokud se i vy chcete se svým e-shopem neustále zlepšovat, neváhejte se zaregistrovat a buďte společně s námi součástí něčeho, co může navždy změnit vás i vaše podnikání.

 

Sdílet článek
Dominik Michalík
Web analyst & Linkbuilder
GUG.cz
Tento článek ti přináší

GUG.cz

Viac o tejto spoločnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií
3min. doba čtení

E-commerce summit v Praze nabídne na 100 osobností ze světa onlinu i technologií

Přední osobnosti e-commerce z Česka i ze světa se v nejbližších dnech sjedou do Prahy a představí nejnovější trendy. E15 International E-commerce Summit, největší česká akce věnovaná e-commerce, se uskuteční na přelomu února a března. Propojí se s E15 Technologic Festivalem a láká na spíkry z Shipmonku, Rohlíku, Zásilkovny, Heureka Group nebo Productboardu. 

Redakce Redakce
Přečíst článek
Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!
10min. doba čtení

Největší moravská konference pro e-shopy je tady. Pojďte ji zažít s námi!

Pro mnoho e-shopů začíná pomalu, ale jistě těžké období. Ústup koronavirových opatření, začátek války na Ukrajině a s ní související nástup ekonomické recese pravděpodobně ukončí hody, které v e-commerce světě poslední dva roky panovaly a odrazí se v nižší ochotě nakupovat ze strany spotřebitelů. Přesto je zde nemálo e-shopů, které se s nastalou situací vyrovnávají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+