Zajímá mě
19. srpna 2019

Dominik Michalík

Web analyst & Linkbuilder
19. srpna 2019

E-commerce Day: celodenní akce pro všechny e-shopaře

2 min čtení

Pokud vás zajímá dění na internetu, jak funguje online marketing a vše, co se týká provozování úspěšného e-shopu, bude vás zajímat konference E-commerce Day, která se koná 21. září v Impact hubu, Brno. Akci organizuje neziskovka GUG.cz (Google user Group) a díky řadě partnerů a organizátorů je pro účastníky zdarma!

Co je E-commerce Day?

E-commerce Day je celodenní konference plná skvělých řečníků, kteří představí své jedinečné know-how. Můžete se těšit na špičkové odborníky z mnoha oblastí se zaměřením na e-commerce, kteří si pro vás připravili spoustu hodnotných informací.

Budou se probírat zajímavá témata, která jsou klíčová pro založení a provozování úspěšného e-shopu. Představí se řečníci z oblastí, jako je marketing, právo, učetnictví a pod. Celá akce je rozdělena do několika přednášek a doplňujících workshopů. Vyberete si tak jen ta témata, která vás nejvíce zajímají.

Registrujte se ještě dnes na www.ecommerceday.cz, protože akce je omezená počtem návštěvníků.

Na koho se můžete na přednáškách těšit?

V hlavním OpenSpace sále se prostřednictvím přednášek například dozvíte:

  • jak se v dnešní době s e-shopem odlišit od autora úspěšného programu E-shopRestart  Daniela Višňáka,
  • jaké mohou při založení, provozu a prodeji e-shopu nastat právní problémy a jak jim předejít díky zástupkyni advokátní kanceláře NextLegal,
  • jak přistupovat k budování značky e-shopu od marketingového ředitele firmy Shoptet,
  • do tajemství cenotvorby nás zas zasvětí Michal Kubíček,
  • jak v e-shopu na výkonnostní marketing od zakladatele e-shopu Ketomix Davida Herolda a čekají na vás i další skvělá vystoupení.

Program bude maximálne praktický

Kromě opravdu nabitého programu přednášek v hlavním sále OpenSpace si můžete užít 2 řady doplňkových workshopů – ty se konají v zasedacích místnostech a jsou určeny pro menší skupinky 10-15 lidí.

Workshopy pro vás připravili profesionálové z mnoha oblastí. Těšit se můžete například na:

A to ani zdaleka není všechno. Na stránkách najdete všechny potřebné informace včetně kompletního programu konference.

Konference je převážne pro ty, kteří chtějí svůj e-shop posunout na další metu a hledají potřebnou inspiraci, aby to mohli uskutečnit. Na své si zde ale přijdou i ti, které zajímá svět ecommerce. Neustále se vzdělávat je klíčové pro váš úspěšný byznys. Díky Affiliate síti Dognet se můžete vzdělávat také v pohodlí domova. Na podporu akce totiž věnovala 20 knížek o online marketingu, na které se podílelo 30 expertů z praxe.

Pokud se i vy chcete se svým e-shopem neustále zlepšovat, neváhejte se zaregistrovat a buďte společně s námi součástí něčeho, co může navždy změnit vás i vaše podnikání.

Získej novinky jako první

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

 

Autor článku

Dominik Michalík

Web analyst & Linkbuilder

Tento článek přináší

GUG.cz je společenství skupin lidí se zájmem o Google technologie, nezávislé na Google. Pořádáme setkávání, přednášky, workshopy a další akce. V našich skupinách se potkávají vývojáři, lidé z firem, geeci a uživatelé, a učitelé.