3min. doba čtení

Druhá zastávka Ecommerce Bridge LIVE: Co inspirovalo návštěvníky konference v Žilině?

Na konferenci Ecommerce Bridge LIVE jsme se přesvědčili, že to v Žilině žije! Nová synagoga nás přivítala skvělou atmosférou, nabitými přednáškami a zvídavými dotazy účastníků.

Druhá zastávka Ecommerce Bridge LIVE: Co inspirovalo návštěvníky konference v Žilině?

Konference se zúčastnilo přibližně 80 lidí a další účastníci se připojili online. Na pódiu jsme přivítali zástupce 5 značek, kteří mají co říct k tomu, jak dělat e-commerce dobře a efektivně.

5 odborníků na 1 pódiu

Peníze jsou v podnikání až na prvním místě – tedy pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem. Toto téma uvedl první přednášející, CEO společnosti Nabbi, Ján Pazdúr, který hovořil o důležitosti finančního zdraví e-shopu.

Podnikání na internetu má své nesporné výhody, ale je třeba si vybrat spolehlivého dodavatele systému pro elektronické obchodování. Jak nastavit spolupráci a co zohlednit při tvorbě či redesignu ve druhé přednášce prozradil Jakub Jarabica, CEO Blueweb.

Sledovat trendy se vyplácí – pokud na nich postavíte kampaň, můžete přispět k lepším prodejům. Dominik Hrabčák z agentury dabl. ve svém slotu ukázal nové nástroje a poznatky, které stojí za to znát a zvážit pro vlastní kampaně.

Pavel Vyoral, generální ředitel společnosti Pošta bez hranic, se věnoval tématu logistiky a její ceny. Sdělil také, na co si dát při expanzi do zahraničí pozor, na co si dát pozor a kde se nevyplatí šetřit.

Sleduje ještě někdo letáky? A co ty online? Timotej Strieš, Head of online marketing & social media společnosti Lidl, vysvětlil, jak k nim přistupuje jeden z nejznámějších řetězců. Účastníci přednášky se dozvěděli například to, jak řetězec propaguje své online letáky a jak s nimi pracuje.

Přednáškami to nekončí

Naši hosté si užili nejen inspirativní program plný důležitých témat, ale také příležitost k navázání kontaktů při chutném občerstvení. Vrcholem akce byla panelová diskuse, kde jsme se zamýšleli a diskutovali o aktuálních výzvách a trendech v oblasti elektronického obchodování. Nechyběla ani soutěž, v níž se hrálo o štědré poukázky od našeho partnera Zľavomat a marketingové knihy od Dognetu.

Jsme opravdu rádi, že zájem o informace ze světa e-commerce roste, a tak můžeme vytvořit prostor pro společné sdílení zkušeností a nápadů. Atmosféra v Žilině byla skvělá – podívejte se na celou fotogalerii.

Dynamické online prostředí vyžaduje ochotu učit se novým věcem, hledat inspiraci a rozvíjet se. Jsme velmi rádi, že komunita e-commerce na Slovensku roste díky konferenci, jakou jsme zažili v Žilině. Jsme zvědaví, co nabídne Prešov, kde se uvidíme 7. března 2024. Buďte tam také, dozvíte se nové věci, zapojíte se do diskuse a navážete nové kontakty. Live stream zůstává k dispozici zcela zdarma!

Těšíme se, co přinesou další zastávky. Nezapomeňte se do Prešova zaregistrovat již nyní. 🙂👇

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+