2min. doba čtení

Doména .sk slaví 30 let. Speciální nabídka pro registraci domény

Společnost SK-NIC v rámci oslav 30. výročí koncovky domény .sk připravila výhodnou registraci nové domény.

Doména .sk slaví 30 let. Speciální nabídka pro registraci domény

Během 7 dnů od 23. do 29. října 2023 (včetně) bude cena za registraci nové domény 5,- EUR bez DPH. Šiřte dobrou zprávu!

Věříme, že společně budeme moci opět nabídnout všem, kteří chtějí začít nebo rozšířit svůj online byznys či projekt, dobrý důvod k registraci nové domény.

Bezpečná doména = spokojená doména

S radostí můžeme říci, že jsme s touto technologií na světových TOP příčkách v bezpečnosti. Ve skutečnosti je již více než 54,4 % domén s nejvyšší koncovkou .sk chráněno technologií DNSSEC!

Pokud jste tak ještě neučinili, zabezpečte domény ve svém portfoliu tímto způsobem také!

Našich aktuálně osm kvalitních akreditovaných registrátorů tak rozhodně činí.

Jsme zelenější

U příležitosti 30. výročí nejkrásnější domény s koncovkou .sk jsme se rozhodli za každou novou registraci zasadit strom. Rádi přispějeme k ještě krásnějšímu skutečnému Slovensku. A první desetitisíce už jsou v našich krásných horách!

Týdenní podcast UPdate

O SPOLEČNOSTI SK-NIC

SK-NIC, a. s., je správcem domény nejvyšší úrovně .sk. Od poloviny devadesátých let 20. století je uznána úřadem IANA (Internet Assigned Numbers Authority), který spravuje kořenovou zónu DNS, jako delegovaný správce domény .sk.

SK-NIC, a. s. je nejúspěšnějším registrem v Evropě, pokud jde o otevřenost vůči komunitě registrátorů domén, přičemž počet akreditovaných registrátorů na Slovensku dosáhl v minulosti maxima 5 900 subjektů (pozn. jen tři další národní správci domén v Evropě mají více než 1 000 registrátorů, přičemž například v České republice je to jen něco málo přes 40 registrátorů nebo v Německu, které je největším doménovým trhem na světě, něco přes 300 registrátorů).

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+