1min. doba čtení

Definitivní konec. Elon Musk oznámil rezignaci na post šéfa Twitteru.

Musk koupil Twitter loni v říjnu za zhruba 44 miliard dolarů. Opakovaně však zdůraznil, že nezůstane jeho šéfem natrvalo.

Definitivní konec. Elon Musk oznámil rezignaci na post šéfa Twitteru.

Výměna proběhne za šest týdnů

Americký miliardář Elon Musk ve čtvrtek večer na Twitteru oznámil, že brzy odstoupí z funkce šéfa Twitteru. Zároveň uvedl, že jméno jeho nástupce, který nastoupí zhruba za šest týdnů, je již známo. Kdo jím bude, však neprozradil.

Na Twitteru dodal, že jeho role se v budoucnu změní na technologického ředitele a bude se více věnovat oblastem, jako jsou produkty a software.

Elon Musk koupil sociální síť Twitter loni v říjnu za zhruba 44 miliard dolarů a od té doby stojí v jejím čele. Opakovaně však zdůraznil, že nezůstane jejím šéfem natrvalo. V prosinci uvedl, že odstoupí, jakmile najde náhradu. V únoru pak oznámil, že chce najít nového šéfa “pravděpodobně do konce roku”.

Credit: Trend

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+