3min. doba čtení

Czech On-line Expo mění majitele. Největší český e-commerce veletrh kupuje SmartEmailing

Největší český e-commerce & on-line business veletrh mění majitele. Po pěti letech organizace jej od Jana Kalianka koupil SmartEmailing, česká platforma pro automatizovanou e-mailovou a SMS komunikaci.

Czech On-line Expo mění majitele. Největší český e-commerce veletrh kupuje SmartEmailing
Zdroj: SmartEmailing

Czech On-line Expo je známý český vzdělávací veletrh, který na výstavišti v Letňanech každoročně propojuje majitele, provozovatele a správce e-shopů, konzultanty, vývojáře, programátory, UX designéry, datové analytiky a další odborníky v oblasti on-line marketingu a e-commerce.

První Czech On-line Expo proběhlo v roce 2019 a každým rokem rostlo na návštěvnosti, počtu vystavovatelů, obratu i zisku. Jan Kalianko si svého nástupce důsledně vybíral. „Vytipoval jsem 3 možné firmy, které jsou dostatečně velké, schopné, znalé oboru, mají kapitál a hlavně by jim Expo mohlo dávat smysl. Po několika měsících jsem se dohodl se SmartEmailingem. Věřím, že je Expo v dobrých rukách a zůstane i nadále tím největším a nejlepším, co na českém eventovém trhu pro e-commerce a on-line existuje,“ zmínil na svém LinkedIn profilu.

Pomyslnou štafetu od Jana Kalianka přebírá právě SmartEmailing, který se chystá na meziroční růst navázat.

SLEDUJTE TENTO OBSAH Jak podcast

Novinky pro přednášející, vystavovatele i hosty

Misí SmartEmailingu je posunout známý e-commerce veletrh na další úroveň. Nový organizační tým si tak připravil spoustu novinek. Pro garanty a realizační tým je velkou novinkou budování komunity a s ním související Meet Upy, kde mají možnost se na organizaci události spolupodílet a sdílet své nápady. Pro účastníky je to třeba VIP zóna, aplikace Eventee k poskládání vlastního programu nebo bohatý food court. Samozřejmostí je navýšení počtu přednášek i vystavovatelů.

„Vším, co děláme, pomáháme firmám komunikovat se zákazníky a potenciálními zákazníky efektivně, férově a budovali udržitelné vztahy. Vzdělávání a komunita jsou pro nás dva klíčové pojmy a koupě Czech On-line Expa tak do naší vize krásně zapadá,“ vysvětluje důvod koupě Kateřina Fišerová, majitelka SmartEmailingu. „Posledních několik měsíců usilovně pracujeme na tom, aby Czech On-line Expo nebylo pouhým dvoudenním eventem. Naším cílem je vytvořit komunitu, která se bude celý rok vzájemně inspirovat, podporovat a vzdělávat,“ upřesňuje Ondřej Ratajský, leader marketingu SmartEmailingu.

Expo si zachová svou nezávislost

SmartEmailing ujišťuje, že si veletrh i nadále zachová svou objektivnost a nezávislost. „COE i nadále zůstane nezávislým eventem pro všechny. To se týká samozřejmě i naší konkurence, která má na Expo dveře vždy otevřené. Cílem Expa je odbornou veřejnost opravdu kvalitně vzdělávat s těmi nejlepšími z oborů, vytvořit okolo e-commerce komunitu jak pro majitele e-shopů, tak i pro agentury a freelancery. A kdokoliv má stejnou vizi a jde do toho někdo s námi, je vřele vítán,“ vysvětluje Ondřej Ratajský.

První Czech On-line Expo pod záštitou SmartEmailingu se uskuteční již 27.–⁠28. února 2024 na výstavišti PVA EXPO Praha.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Týdenní sumář 23/2024: Sociální média začínají suplovat vyhledávače, unikátní produkt přitahuje více než cena, otestuje Reel ještě před zveřejněním
6min. doba čtení

Týdenní sumář 23/2024: Sociální média začínají suplovat vyhledávače, unikátní produkt přitahuje více než cena, otestuje Reel ještě před zveřejněním

Podívejte se na příklady použití aplikace WhatsApp pro firmy ke zvýšení prodejů. Shein začíná nabízet zánovní položky. Shrnuli jsme nejzajímavější květnové události a přidali vlastní pohled.

Veronika Slezáková Veronika Slezáková
Editor in Chief @ Ecommerce Bridge, Ecommerce Bridge
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+