1min. doba čtení

Češi si užívají nový vzhled Android TV

Uživatelé multimediálních zařízení s Android TV si možná všimli nasazení nového grafického designu, který se mimo jiné odráží v přepracované domovské stránce.

Češi si užívají nový vzhled Android TV

Android TV je evolucí Google TV

Multimediální box operátora SledováníTV, ale například také Android TV centrum nVidia Shield Pro dostaly v uplynulých dnech aktualizaci na novou verzi operačního systému. Pro ty, kteří již znají Google TV, nejde o žádnou novinku. Podstatnou změnou je to, že oba systémy prakticky sjednocují svojí podobu. Grafika domovské stránky je nyní atraktivnější, chybí však zásadní věc dostupná například na jiných trzích – doporučení top tipů ze streamovacích služeb formou grafiky.

Nová Android TV je de facto evolucí vlastního systému, se kterým se mohli pod názvem Google TV seznámit uživatelé poprvé v roce 2020. Na příchod nové verze Android TV upozorňuje úvodní obrazovka v rámci upozornění. Po potvrzení této novinky se uživateli spustí krátký grafický průvodce, který ji představí. Aplikace jsou nyní řazeny v rámci samostatné kategorie v horní části hlavního menu. Úvodní obrazovka je evolucí původního obrázkového menu, vizuálně je však atraktivnější.

credit: MediaGuru

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+