1min. doba čtení

Češi si užívají nový vzhled Android TV

Uživatelé multimediálních zařízení s Android TV si možná všimli nasazení nového grafického designu, který se mimo jiné odráží v přepracované domovské stránce.

Češi si užívají nový vzhled Android TV

Android TV je evolucí Google TV

Multimediální box operátora SledováníTV, ale například také Android TV centrum nVidia Shield Pro dostaly v uplynulých dnech aktualizaci na novou verzi operačního systému. Pro ty, kteří již znají Google TV, nejde o žádnou novinku. Podstatnou změnou je to, že oba systémy prakticky sjednocují svojí podobu. Grafika domovské stránky je nyní atraktivnější, chybí však zásadní věc dostupná například na jiných trzích – doporučení top tipů ze streamovacích služeb formou grafiky.

Nová Android TV je de facto evolucí vlastního systému, se kterým se mohli pod názvem Google TV seznámit uživatelé poprvé v roce 2020. Na příchod nové verze Android TV upozorňuje úvodní obrazovka v rámci upozornění. Po potvrzení této novinky se uživateli spustí krátký grafický průvodce, který ji představí. Aplikace jsou nyní řazeny v rámci samostatné kategorie v horní části hlavního menu. Úvodní obrazovka je evolucí původního obrázkového menu, vizuálně je však atraktivnější.

credit: MediaGuru

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+