2min. doba čtení

Certifikát od TikToku zahvězdí i v životopisu

Společnost TikTok v rámci své vzdělávací iniciativy TikTok University představila novou certifikaci pro nákup médií.

Certifikát od TikToku zahvězdí i v životopisu
Zdroj: Depositphotos

Profesní rozvoj v oblasti online marketingu je důležitý. TikTok na to myslí se svou platformou TikTok University, kde jako novinku představil novou certifikaci Media Buying. Tento doplněk umožňuje marketérům získat kvalifikaci, která prokazuje jejich odborné znalosti v oblasti reklamy na TikToku.

Certifikační proces je založen na zkouškách a zaměřuje se na znalost systému. Ačkoli s touto kvalifikací není spojen žádný formální kurz, TikTok poskytuje 124stránkovou studijní příručku, která pokrývá všechny aspekty reklam TikTok. Ti, kteří si jsou svými znalostmi jisti, mohou samozřejmě složit zkoušku přímo bez kontroly podpůrných dokumentů.

Jak uvádí platforma: “Zkouška testuje dovednosti mediálních profesionálů v tématech, jako jsou reklamní platforma a produkty TikTok, základy kreativity, propojení dat a komplexní správa kampaní od nastavení přes optimalizaci až po měření.”

Certifikace TikTok se doporučuje obchodníkům, kteří umí pracovat s obchodními účty TikTok a mají zkušenosti se správou kampaní TikTok. V ideálním případě by uchazeči měli mít alespoň roční zkušenost s prací v agentuře a prováděním funkcí nákupu médií na TikToku, nebo mít rovnocenné zkušenosti z formálního či neformálního školení.

SLEDUJTE TENTO OBSAH Jak podcast

Úspěšní kandidáti získají oficiální certifikát TikTok Media Buying s platností dva roky a ověřitelnou akreditaci. Tato certifikace může být veřejně uvedena v životopisech a na internetových sítích a slouží jako důvěryhodný ukazatel dovedností reklamního profesionála TikToku.

Certifikace nákupu médií TikTok je v podstatě nejen prostředkem k ověření odborných znalostí, ale také příležitostí dozvědět se více o reklamách TikTok. Kompletní studijní příručka nabízí bohaté znalosti, takže je cenným nástrojem pro každého, kdo chce prohloubit své znalosti reklamních možností platformy nebo se prosadit jako vedoucí pracovník v oblasti reklamy TikTok.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+